SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

o to ja

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
złoty łancuch masz na klacie
kazda laska sciaga gacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak: jak miales staż 1,5 roku to jak na ten czas bardzo ladnie wyglądales.. mi sie podoba ..duze ramiona ladna klatka ..troszke brzuszek przydaloby sie odtłuscic i troszeczke plecy ale dla mnie super...ale miedzy 1,5 roku a 2,5 nie ma prawie roznicy chyba sie obijales ostatni rok :) myslke ze powinienes zostawic partie ktore masz max rozwiniete a wziasc sie za brzuch moze pleckii.. bedzie duza roznica wtedy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
dzieki za rade za brzuch musze sie wziasc bo wkrotce wakacje trzeba jakos sie pokazac:D a co do ostatniego roku to chyba sie nie obijałem bo nabrałem 7 kg masy i 10 cm w klatce oraz 3,5 cm w bicku) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Jest fajnie.

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to pewnie tak zdjecie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 275
A w ogóle od czego to zależy, ze ktoś przez powiedzmy 1 rok czasu napakuje sie wiecej od innego. CZy to tylko chodzi o rodzaj i intensywnosc treningu?? CZy kazdy jesli beize identycznie cwiczył bedize miał takis am przyrost, czy to od czegoś zależy?? Słyszałem, ze do kulturystyki i sie każdy nadaje i z każdego chuderlaka mozna zrobic pakera. Co wy na to??:)

"Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
kazdy trening działa inaczej jednemu podpasuje i bedzie osiagal wspaniale przyrosty a komus innemu moze nic nie dac to zalezy od organizmu. A z chuderlaka da sie cos zrobic jak zaczynalem swoja przygode z ciezarami to wazylem 68kg przy wzroscie 185 cm i łapce 28 teraz waze 90 kg a w lapie mam 41 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 275
CZyli wszystko zależy od odpowiednio dopasowanego treningu?? Trzeba trochę poeksperymentować. A co do chuderlaków to wiekszosc kulturystó w młodosci byłą własnie takimi i dlatego zaczęli pakować!!!:)

"Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
dopiero zaczynasz masz duzo czasu na eksperymenty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
Jak dla mnie to widac pomiedzy tymi zdjeciami roznice..widac ze ci lapka troche urosla i gore klatki napewno poprawiles .. No chyba ze ja bardziej spieles ale watpie

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pudzian

Następny temat

Mały konik

WHEY premium