SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1984
siemanko mam zamiar zaczac ternowac tajbox ale niweim jak sie do tego zabrac morze ktos mi cos poradzi jakis link chetnie przyczytam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Idź na trening bo sam się nie nauczysz. Masa błędów technicznych a bez sparingu i pracy z partnerem g**** Ci to da. Zapisz się na coś żeby poznać podstawy a potem ucz się z instruktarzówek trenując jednocześnie w klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
A ja mam troche inne pytanie... mianowicie... Czy trening dajmy na to T.Boksu raz w tygodniu da mi coś. Na kilku stronach internetowych wyczytalem, ze mozna uczeszczac w treningach :1,2.. i 3 razy w tygodniu, tylko zapewne jezeli ja bym chodzil raz, a pozostala czesc grupy 3 razy, to nie mial bym czego szukac na treningach, byl bym w tyle z technikami i nie nadanżał bym za pozostałymi. Czy jest tu ktoś, kto właśnie tak trenuje? Czy taki trening czegos mnie nauczy? Z gory dzieki za odpowiedzi.

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 304
Powiem tak. Treningi 3 razy tygodniowo sa ZALECANE! Czyli co dwa dni trening. To jest udokumentowane, ze taki trening podnosi kondycje, sile itd. Poza tym gdy bedziesz uczesczal na treningi 1 w tygodniu, to uwiez mi, niczego sie nie nauczysz. Sam zaczynalem niedawno (pol roku temu ^^) i powiem szczerze, ze poszedlem sprawdzic... 1 w tygodniu chodzilem. Nic a nic nie umialem... Dopiero gdy zaczalem chodzic normalnie (3 razy w tygodniu) to poczulem, ze umie cokolwiek zrobic... Poczulem, ze mam JAKIEKOLWIEK miesnie...

Tak btw. Jak zaczynasz cwiczyc nie przejmuj sie zakwasami stluczeniami itp. To najgorsze, co moze byc... Uzalanie sie nad soba... Nie przejmuj sie niepowodzeniami i sluchaj wskazowek trenera. On naprawde Ci pomoze

Zawsze miej przy sobie tyle forsy, żebyś mógł zadzwonić z automatu i skorzystać z kibla

Raczadam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to ty w grapllingu założyłeś podobny post ? jak to ty to zapomnij , i więcej niż tam ci nie napsize, śmigaj na taja 2-3 razy w tygodniu , tajski tajski to co tygryski lubią najbardziej




a to do misala było



ZIDZI idź na trening i ju

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-06-28 01:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
założyłem, bo nie moge się zdecydować, co zacząć trenować, a wydaje mi sie, ze bjj i tajbox rządzą wsrod SW

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochroniarz.... opłaca sie czy nie? Zwracam sie do wtajemniczonych

Następny temat

Jeszcze raz chwyty vs uderzane

WHEY premium