SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no shotgun i co jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
Właśnie zakupiłem no shotguna i zastanawiam sie co moglbym do tego jeszcze brać. Myślalem o jakims gainerze jak np. Master Mass (bo jest tani) ale nie wiem czy daje dobre efekty? Co mi proponujecie (dobre i tanie)Za każdą radę z gory dziekuje

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki cel, staż, wiek, czy jest dieta? jaki sport uprawiasz? gainer to uzupełnienie diety, kalorie jak bułka z szynką czy makaron z serem, tylko, że w formie instant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz cos o sobie... jaki jest twoj cel? czego oczekujesz.. Przebyte cykle. Jak chcesz uzyskac pomoc gdy nikt nie wie nic o tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
21 lat. Rok ćwiczen. Ostatnio wzielem kreatyne crea mass. Waze 75 kg i chce jak najwiecej przybrac na masie.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz kasy na suple dodatkowe. dieta jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Myślalem o jakims gainerze jak np. Master Mass (bo jest tani) ale nie wiem czy daje dobre efekty?

to jest tylko uzupelnienie diety


Kupiles Guna i ile ci jeszcze kasy zostalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Najlepiej to będzie jak dokupisz sobie jakąś kreatyne.Może być nawet monohydrat chodz wszystko zalezy od twoich funduszy.Sam coś takiego zaczałem Kreatyna mono dawkowanie standardowe no shotgun porcja przed treningiem i ****a okrutna.

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2007-05-07 20:51:31

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
Ale przeciez niedawno bralem kretke to nie przydalaby mi sie przerwa od niej? No ale to to juz prawie miesiac przerwy. No mógłbym tak ze 100zl jeszcze wydac. Prosze o rady!

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Przecież nie musisz juz teraz robić nowego cyklu.Poczekaj z miesiąc i zrób cykl np.shotgun+mono ew. jak więcej kasy to moze być jabłacz ester orotan itp.itd..

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
ale ja juz chce brac tego shotguna i nie chce mi sie juz czekac. To moze cos innego?

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zrob sobie przerwe od takich zabawek
poczekaj jeszcze troche i zrob konkretny kolejny cykl

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sądzicie????? Xp+tribusteron

Następny temat

Prosze doradzić co i jak :-)

WHEY premium