SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie potrafie się odchudzić-115

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Nie jestem Panienką która chce się odchudzić żeby wyglądać jak anorektyczka zawsze byłam dobrze zbudowana i chyba taka umrę ale obecnie mam 22 lata i ważę 115kg i sądzę że to już przesada.
Nie potrafię się odchudzać bo lubię jeść pić piwo i do ćwiczeń też skora nie jestem.
Ale mam zamiar wziąść się w garść i schudnąć do ok 80 kg tylko nie wiem jak
POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Najpierw eliminacja skutkow nadwagi(kiepskie odzywianie, piwko i brak ruchu), a niestety nikt inny tego za Ciebie nie zrobi...
Tu pojdzie juz pierwsze 10 kg, a potem mozna myslec nad sensowna dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
jest mi bardzo ciężko z moją nadwagą ale jedzenie i piwo jest jak nałóg z którego mi ciężko zrezygnować :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
a przejście na samą wode na trzy dni to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
chodzi ci sama wode bez jedzenia ??
zly pomysl
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Czego oczekujesz ?
Bylem w tej sytuacji pare lat temu. Ciezka praca, samozaparcie, mocne postanowienie i konsekwencja, albo pomoc lekarzy, terapia, odwyk ?
Nikt za Ciebie nic nie zrobi.
Masz 22 lata, to co zrobisz ze swoim cialem, to czesc wziecia odpowiedzialnosci za cale swoje zycie we wlasne rece...
powodzenia,



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-14 09:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Na samej wodzie przez 3 dni - ok, w ramach oczyszczania organizmu. Na pewno nie odchudzania, bo to korzyści nie przyniesie żadnych.
Przeczytaj 10 wskazówek dostępnych w postach podwieszonych. To + trochę ruchu (spacery, basen) wystarczy.
Nadmierne cięcie kcal na dłuższą metę tylko Ci zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Czemu nie ma jakiegoś magicznego środka dzięki
któremu można by było pozbyć się tych kg.
U mnie jest jeszcze ten problem że ja już sporo schudłam po porodzie i została mi obwisła skóra czy jest na to jakiś sposób?
czekam na porady-dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
jest sposób , ciężka praca. Bez trenningu siłownia / aero / nic nie zrobisz z obwisłym brzuchem , a jak Ci cięzko zrezygnowac z piwa i "niezdrowego " jedzenia to nie schudniesz choc bys bardzo Chciała .

tak jak pisze bolek , odpowiednie żywienie *(10 wskazówek zywieniowych ) i eliminacja piwa , troche ruchu i zleci pierwsze 10 kg. Potem ułożyc diete z bilansem kalorycznym i jedziesz dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
ok tylko co z tą skórą są jakieś na to preparaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
kremy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układasz diete?? Zajrzyj

Następny temat

CKD podczasz SW i siłowni ?

WHEY premium