SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa, rzeźba, siła, wytrzymałość...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
Cześć, mam do Was takie pytanko.od dawna nie ćwiczyłem, teraz powoli wracam do formy. dzięki waszym uwagom, poradom itd wybrałem cykl II grupa II. Ćwiczyłem przez ostatnie 2 miesiące mniej więcej raz w tygodniu ACT. Teraz robie ten cykl - i w związku z tym mam pytania. bo niby jest on na mase. a ja w sumie mam troszke tłuszczyku jeszcze. nie zależy mi na wypakowaniu się. mam 180 cm wzrostu i ok75 kg. więc nie jestem gruby.chciałbym poprawić siłe i zbudować silną atletyczną sylwetke. (coś w stylu atletów wyczynowych) i nie chciałbym tego schrzanić na samym początku.

niedawno rozmawiałem z kumplem który trenuje kulturystyke ładnych pare lat. po przerwie (kontuzji) wrócił i teraz robi pierwszą serie na 15 powtórzeń, drugą i trzecią po 10-12 a trzecią na siłe ok 4-6. czy to jest dobry sposób???

mam jeszcze kilka pytań ale najpierw prosiłbym o odpowiedź na te dwa główne czyli czy sposób kumpla jest ok? i jak mam ćwiczyć ? czy trzeba przejść np najpierw mase potem rzeźbe żeby przystąpić do siły czy nie ???

prosze o porady !!!

pozdro wielkiie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
hej czyżby nikt nie miał nic do powiedzenia na ten temat ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 990
rób mase i trzymaj diete, po ok. 2 miesiącach trenin gu zró sobie 2 tygodnie przerwy od siłowni, i znowu masa :) powinno iść ładnie :)

jak chcesz to po masie rób sobie 2-3 tygodnie siły

ja tak ostatnio robiłem i efekty fajne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chcesz na mase tylko na rzeźbe to duzo powtórzeń, duzo seri, odpoczynek 30-60 sek i tak z miecha. good look :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostownik - ile powtórzeń ?

Następny temat

Dla Was to oczywiste.. ale nie dla mnie :-(

WHEY premium