SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kostka - poradźcie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
A więc przesunął mi się kawałek kostki na pięści, w wakacje (nie walczyłem na ulicy tylko uderzyłem w głupi sposób w łańcuch od worka. Byłem z tym we wrześniu u lekarza takiego specjalnego prywatnie i kazał mi oszczędzać kostki na treningach (dobrze owijać najlepiej podwójnie) i przepisał maść. Ale nie chcę to schodzić dalej (mimo tego że zastosowałem się do jego poleceń). Nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie bo w owijkach (podwójnych) i rękawicach mogę spokojnie boksować, ale gdybym uderzył parę razy w worek bez rękawic lub w chudych rękawicach to napuchnie mi od razu. Pytałem o to w sekcji trenerów i innych trenujących i poradzili mi jak oszczędzać kostki i że po jakimś czasie powinno zejść, ale niektórzy mieli podobne przypadki tylko mówili że im to schodziło w czasie 2tygodnie-3 miesiące (a mi się to trzyma prawie pół roku).

Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał podobne przypadki (tylko takie w których to tak długo się trzymało) i czy znacie jakieś sposoby by jakoś to przyspieszyć, no i czy to powinno zejść.
Przepraszam was że tak obszernie napisałem , proszę o porady z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie, to akurat było "kto lepszy" Łamanie desek różnymi sposobami no i z jednej wystawał gwóźdź po prostu. Co ciekawe to było kopnięcie z wyskoku - a na gwóźdź spadłem przy lądowaniu, nogą nie kopiącą

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak lekarz Ci na to nic nie poradzi, to raczej ludzie w forum tym bardziej. Przejdź się to innego lekarza i niech to oglądnie.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja od bezmyślnego nawalania w twarde rzeczy mam trochę zniszczoną środkową kostkę w prawej ręce Nie wiem czy to przejdzie, w każdym razie mnie nie boli gdy w coś uderzam, wtedy tylko trochę się czerwieni...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
Myślałem po prostu że ktoś będzie wiedział bo miał coś takiego . Ale ok dzięki może i racja, jakiś inny lekarz może coś poradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
na moje oko to Ci poszła torebka stawowa - bardzo paskudna kontuzja i jeśli jej nie wyleczysz do końca, to będzie powracać :/
proponuje, żebyś poszedł do innego lekarza, który Cie skieruje na fizykoterapie (najlepiej zabiegi laserowe), bo samo sie niestety nie wyleczy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
No niestety bardzo możliwe że właśnie to się stało, bo stosowałem się do tego co mówili inni (lekarz też) i nic.I do tego właśnie tak było że wracało, zaczynało być już dobrze a tu nagle znowu jest jak było . Ok to załatwię wizytę u innego lekarza może właśnie to zdiagnozuje, już znalazłem 2 porządne miejsca. Dzięki za rady.

Zmieniony przez - buakaw123 w dniu 2010-02-03 21:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
heh :) a myślałem że ja nie mam szczęścia :)
Uderzałem w maszynę ,,bokser" na wiejskim festynie i byłą tak zrujnowana że walnąłem w worek i cios doszedł do tej rurki w środku :)
Uderzyłęm technicznie ,,po boksersku" hehe a nie zwykłym cepem no a wiadomo :) siła to technika :)
czegoś takiego jak ty kolego nie miałem ale miałem złamanie z przesunięciem piątej kości śródręcza prawej ręki :) chodziłem ponad miesiąc w gipsie i z drutami wystającymi z ręki :)

ale to sprawiło tylko że jeszcze bardziej zatęskniłem do boksu :)
heh :) pozdrawiam wszystkich fighterów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Ale nie napisałeś na której kostce to masz. Opisz jak możesz w wolnej chwili jak to wygląda dokładniej. Czy to jest zgrubienie które już się zagoiło i pozostał tylko ból?

Zmieniony przez - kg. w dniu 2010-02-04 09:35:14

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
Ok a więc jest to na kostka w prawej ręce, ta od palca środkowego. Kawałek kostki mam minimalnie przesunięty w bok. Kostka wygląda przez to na grubszą i większą niż w lewej ręce. I dziwnie się "przesuwa" bo raz odstaje bardziej a raz mniej i mogę nią ruszać jakbym chciał, nic mnie nie boli mogę ruszać bez żadnego bólu, tylko gdybym walną w worek powiedzmy w samych owijkach to by mi napuchło, i wtedy to już by bolało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
He, mi się coś podobnego zrobiło(może nawet to samo) gdy uderzyłem sierpa w worek bez owijek. Napuchła, potem był taki rażący ból przy uderzeniach ale przestało.
Zalało się i zasklepiło. Kostka jest co prawda większa ale zero bólu. Będzie ok.
Co do łagodzenia bólu, to chyba tylko bandaże, maści nie pomogą. Możesz też łykać coś na stawy w płynie lub pixach ale nie wiem czy warto przy takim drobnym urazie.

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Tez Tak Miałem ;] głupia odpowiedź z mojej strony ja tak zrobilem poprostu caly czas wal na treningach staraj sie najpierw delikatnie uderzac i z biegiem treningu coraz mocniej mnie przeszlo po 3 tyg a kostke mialem w rozsypce totalnej ta sama kostka ta sama reka

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jerzy Wroński

Następny temat

Instruktor Combat56

WHEY premium