SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konieczne zmiany?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
Na początku pragnę wyrazić wielki szacunek dla twórców tego działu(Mawashi, Michail, brutus ) może nie jestem tutaj znany, ale wraz z innym użytkownikiem doszedłem do wniosku ze forum potrzebuje zmian. Potrzeba nam nowych modów gdyż na forum panuje bałagani chaos. Macie jakieś propozycje na nowych szefow Osobiście cenie sobie działania Krzycha666 i Don Garcia mam nadzieje ze moja opinia nikogo nie uraża. Co sadzicie o niej?

Zmieniony przez - szczuplin w dniu 2006-05-27 00:25:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
"Elita juz wstepnie wybrala nowego moda do tego dzialu
lub nawet 2 nowych"

zatem cos sie wreszcie zmieni

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie ten dzial do moderatorów z tym

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
zgadza sie ze to modow ale jestem ciekawy czy jest wogole sens sie do nich zwracac bo jak sprawa nie ma poparcia to koniec tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Zgadzam sie z przedmowca
Dzial trening jest czesto zasmiecany, poniewaz rzadko zagladaja tu moderatorzy i obecnie nie ma kto tego wszystkiego ogarnac, a sadze, ze ktorys z wyzej wymienionych panow dalby sobie z tym rade.

Oczywiscie nie ujmuje nic tworcom tego dzialu, ale uwazam, ze przyszla pora na takie zmiany.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ja tez chce ja tez

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Co ty tez chcesz?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nic tak sobie marudze

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
No a juz myslalem, ze cos

Ludzie wpisujcie sie jakiego jestescie zdania bo po to powstal ten post

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od dawna są rozważane zmiany w OS, ale nie widać poważnego kandydata na stanowisko moderatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
temat walkowany milion razy

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
No Panowie!!! Burdel straszliwy. Powaznie trzeba sie zastanowic co zrobic z tym dzialem. Ja teraz jestem tragicznie rzadko, zreszta jesli nawet jestem to tylko doradzam i to w konkretnych sprawach. Odpisywanie po raz setny na pytania typu: czy moj trening jest dobry? nie ma zadnego sensu. Wazne natomiast zeby ktos zapanowal nad postami. Wypadaloby to jakos podzielic, wywalac spora czesc z tego, bo inaczej robi sie totalny smietnik. Z czasem poleca wartosciowe artykuly, ktore kiedys powstaly, bo braknie miejsca na serwerze.
Przykro mi, ale koniecznie musi tu zainterweniowac admin i poustawiac nowych modow. Bez tego wydaje mi sie, ze nie ruszy to z miejsca. Nie mnie oceniac czy jest ktos, kto zasluguje na tego typu wyroznienie, gdyz jak mowie rzdko teraz bywam. Wydaje mi sie jednak, ze ktos juz dorosl do tego, aby objac ten dzial...?
Poddaje to dyskusji. Z tym, ze tym razem na powaznie. Nie chce po raz setny nie rozwiazanego tematu. Jesli nie przyniesie to skutku- sam bede dzialal nieco wyzej.
Pozdrawiam,
zabiegany Mateusz vel GallAnonim

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmm.................

Następny temat

Trening Grzbietu

WHEY premium