SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejna dieta, potrzebuje pomocy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
witam mam proźbe jeżeli ktos by mógł mi policzyć łączną sume białka,węgli i tłuszczy to b.proszę.I mam pytanie czy ryż moze być zastąpiony np płatkami owsianymi? ponieważ nie lubie ryżu wiec czymś bym go zastąpił oraz czy z rana lepiej by było zjeść 3 jaja czy 100g twarogu?.I wszelkie poprawki w diecie mile widziane
Waga:63kg

7.00
___________
100g Twaróg
100g owsianych
10g oliwy
____________
9.40
6 kromek razowego
100g szynki z indyka
20g słonecznika
___________
12.40
100g piersi z kurczaka
4 kromki razowego
100g warzywa
____________
14.35
Słonecznik 80g
_______________
16.00
100g makaronu
100g piersi z kurczaka
100g Warzywa
___________________
17.00-18.30 Trening
po carbo 30g,+ aminokwasy
___________________
19.00
100g ryżu lub płatków owsianych
150g Pierś z kurczaka
10g oliwy
__________________
21.00
50g mutant mass
___________________
22.00
100g tyńczyk w puszce


radzicie jakieś zmiany.? co i ile.?

I will be big. yeahh.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Nie wiem jakim cudem ulozyles diete nie znajac wartosci odzywczych tych produktow.


Slonecznik zastap orzeszkami bo masz malo tluszczow w diecie.Powinienes jesc wiecej makaronu badz ryzu niz tylko 100 gram dziennie.Polecam ci przed treningiem piers z kurczaka z brazowym ryzem zamiast makaronu.Na noc raczej bialka latwo przyswajalne <chociarz niektorzy mowia ze wolno lepiej> np twarog.Jesz troszke skromnie.100 gram piersi z kurczaka czy 100 gram twarogu to bardzo malo.

v_6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
znaczy mam napisane że np.100g gram makaronu ale oczywiście troche więcej zawsze go tam jest ok.10-15g

I will be big. yeahh.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
witam mam proźbe jeżeli ktos by mógł mi policzyć łączną sume białka,węgli i tłuszczy to b.proszę.I mam pytanie czy ryż moze być zastąpiony np płatkami owsianymi? ponieważ nie lubie ryżu wiec czymś bym go zastąpił oraz czy z rana lepiej by było zjeść 3 jaja czy 100g twarogu?.I wszelkie poprawki w diecie mile widziane
1. Są na forum odpowiednie programy, min. vitalmaxa w których bardzo łatwo można policzyć.
2. Może być, oba wysoko przetworzone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
rano zamiast twarogu lepsze jajka,dorzuc tam tez owoc i usmaz omlet,w 2posilku za szynke mieso,zamiast slonecznika maslo/oliwa i warzywa,w 3dodaj oliwy,wywal potem tens lonecznik to zaden posielk,przed treningiem dodaj olwiy,wywal carbo po treningu i daj tam mutanta potem posielk ale bez tluszczy,po co ten mutant na noc chcesz sie zalac?na noc daj twarog z oliwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnosnie SD

Następny temat

Dieta porada proszę o pomoc początkujący

WHEY premium