SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka problem powazny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
czy zna ktos jakis dobry trening na rozwiniecie gornych partii klatki ?? moj trening przedstawia sie nastepujaco
lawka 4x8 , skos 4x8 , skoks hantle 4x10 , rozpietki atlas albo hantle 4x10
a jakos nie moge ich rozwinac dzieki

z gory dzieki za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz jeszcze jaki staz i coś o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jako pierwsze cwiczenie daj skos w gore. Pilnuj zeby plecy przylegaly Ci do lawki, nie wyginaj ich w luk przy cwiczeniu. Moze w tym pomoc podniesienie glowy.
No i miksuj na maksa ciezarami i cwiczeniami na gorna partie i obserwuj co na Ciebie najlepiej dziala.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
staz 3 lata ale czasem sa przerwy wiadomo brak czasu , specjalizuje sie w troj boju silowym i wszystko rosnie ale wlasnie z ta klatka mam problem wzrost 178, waga 88 kg , obwod w barach 139cm , lapa 43,5 , cos jeszcze napisac

z gory dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zacznij od wyciskania sztangielek na skośnej, nie za wysoki skos.
Moim zdaniem 8 powtórzeń to stanowczo za mało, klatka musi palić, bez tego lipa.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
dzieki krzych dostosuje sie i zobaczymy jak bedzie

z gory dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja miałem zawsze górę klatki z dupy. Ostatnio zacząłem ćwiczyć w domu - więc z musu przeszedłem na sztangielki. Zaczynałem od skosu górnego i robiłem 4-5 serii po 20 powtórzeń. Górę klatki tak wywaliło, że hej

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
musze sie wziasc za te partie widze porzadnie i mam nadzieje ze efekty beda jakies i w miare szybko bo wyglada to u mnie oblesnie ale nie przypominam sobie by mnie cos palilo zazwyczaj jest tak ze nie mam juz sil na zrobienie tylu powtorzen ale postaram sie

z gory dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Musze wypelnic profil zeby ludzie czytajac moje posty wiedzieli jak maly jetstem... ;)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
dzi tobie tez wielkie dzieki za porady

z gory dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
dzi poruszył ważny problem, jak będziesz mostkował na skośnej - to ze skośnej robi się płaska.

Na początku zejdź z ciężarem i rób spokojnie koncentrując się na klatce. Podczas wyciskania sztangielek możesz w końcowej fazie robić skręt nadgarstka i kończyć w młotkowym, dopinając klatkę.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie ?

Następny temat

Plan na siłe - zobaczcie i ocencie - poprawcie (tylko eksperci) :)

WHEY premium