SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jakie białko lepsze ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
Witam zastanawiam się nad zakupem białka i zainteresowały mnie 2 rodzaje
pierwsze to BIALKO SERWATKOWE WPC 80 UNS ECONO 4000g wychodzi bardzo tanio bo około 200zł i druga TREC WHEY 100 2275g 100% BIAŁKO za 150zł wychodzi drożej ale może będzie lepsza najbardziej zależy mi na picu na noc żeby uzupełnić dietę .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15433
jak chcesz białko na noc jakieś wolnowchłanialne to kup night protein treca. Co bys nie kupił podstawa to dieta, białko tylko dodatek. Zaleznie od funduszy kup takie na jakie mozesz sobie pozwolic wiekszej roznicy (oprocz smakowej) i tak nie zauwazysz
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2223 Napisanych postów 48382 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269245
na noc nie koniecznie musi być wolnowchłanialne, jak i niekoniecznie musi być białko. Ja bym brał treca, w badaniach zawsze ok wypada.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napoj

Następny temat

Dieta redukcyjna - pomoc

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?