SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki bede mial przyrost masy miesniowej po metce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zamiar brac metke i chcialbym sie dowiedziec jaki bede mial przyrost masy miesniowej i ile to bedzie trwalo

JANOL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
To będzie zalezeć od twoih predyspozycji,twojej genetyki i twojego organizmu.Ty musisz natomiast dobrze się odżywiać i mieć dobry plan treningowy.Weż osłony na wątrobę.A tak wogóle czytałem twój profil i wnioskuję ,że to twój "pierwszy raz" więc radzę ci wziąść na początek dekę.


Something is wrong!

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok a ile moze kosztowac deka i jak mam ja brac?

JANOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Na początek powinenieś brać 200-300mg na tydzień.
Co do ceny to różnie bywa u mnie na siłce 1 strzał stoi ok.80 zł.

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czy to cos da. Brałem kiedys kreatyne i nic zero rezultatów niewiem dlaczego.

JANOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Z kreatyną różnie bywa może miałeś kreatynę nie najlepszej jakości,ale dziwię się ,że nic ci nie dała.Co do koksu to efekty będziesz miał mórowane lecz nie zapominaj o dobrej diecie i dobrym treningu.

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko kozystasz moze z mirca bo kcielm z toba pogadac i dowiedzies sie pare zeczy

JANOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
bobas nie przeginaj, 100mg deki (tzw "podwojny strzal") kosztuje od 32 - 40 zl :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
sorry chcialem powiedziec 200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy cos ten szczal da?

JANOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Niestety nie.Ale powiem ci jeszcze ,że wszystko co pewnie chcesz wiedzieć znajduje się na forum i stronie głownej.Co do koksu to pamiętaj ,że to ostateczność.Nim zaczniesz swoją pierwszą kurację (najlepiej deca durabolin) to sprawdż artykuł Super Cykl od Dąbka(to naprawdę mądry facet).Dzięki temu cyklowi lepiej przygotujesz swój organizm do przyjęcia sterydów i przy okazji powinenieś zanotować jakieś przyrosty.A wszystkie środki do tego cyklu są naturalne i dostępne bez recepty.Zresztą sam sprawdz.
Po za tym nie przejmuj się jak zaczynałem cwiczyć to byłem gorszy od ciebie.Tylko pamiętaj musisz być wytrwały nie rezygnuj po paru miechach(ja ćwiczę już 3 lata).

No to 3maj się!
Zyczę jak największych przyrostów!



M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po kuracji

Następny temat

co do metki?

WHEY premium