SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jesT?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemanko!
chcialem sie was spytac jak to jest to dobrze jak sie cwiczy i jest sie wysokim czy lepiej jak sie niskim jest ? bo ja bede chyba wysoki bo moj tata ma 2 metry prawie ja mam jak narazie w wieku 16 lat 183 cm ale bede mial tyle co on chyba dlatego sie pytam czy to dobrze jest czy zle ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
no zebys nie myslal jak napisales ze biceps kazdego czlowieka ma powiedzmy te 40 cm DLUGOSCI i jak ktos wyzszy to sie rozciaga itp

nie no bez pzresady tak to nie myśle

right,do not make a noise

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
rozumiem że pytasz czy niscy mają lepiej robić mase?niskim osobom łatwiej i szybciej łapać mase niż wysokim.jak masz 183cm i masz w kablu powiedzmy 44 to twoja łapa w porównaniu z chłopakiem co ma 173cm i też 44cm w kablu będzie OPTYCZNIE prezentowała sie gorzej i wyglądać będzie na mniejszą,proste.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Powiem Ci tak. Ja osobiście mam 17 lat i 188 cm. Wiem ze jeszcze urosnę min 5 cm. Kiedyś tzn jakiś czas temu byłem bardzo do tego negatywnie nastawiony. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku ze ludzie wyżsi moją lepiej. Jednym a zapewne najbardziej mi się podobającym pozytywem "dużego" wzrostu jest respekt u osób drugich. Wyobraź sobie sytuacje że masz iść na SOLO z kolesiem który ma 160 cm i waży 65 kg i wyobraź sobie ze to samo tylko z kolesiem który ma ponad 190 cm wazy ok 100 kg. Normalne jest ze bardziej się boisz tego większego (silniejszy) i tego bardziej przerażającego...
Wg mnie lepiej jest być wyższym i "większym" niż niższym i "mniejszym".
Nie piszę tego złośliwie do osób które nie mają te 180 cm, bo wiem ze jest nie mała ilość ludzi mających poniżej 175 cm, którym bałbym się spojrzeć w oczy...
Jest jeszcze wiele innych korzyści, które wypływają z większego wzrostu, ale są i te mnie przyjemne. Mam tu na myśli sytuację że idziesz sobie z laska - ona 165 cm, Ty 195 cm. I jak to wygląda - śmiesznie...
Mimo wszystko jestem teraz bardziej przekonany do większego wzrostu, ale gdybym miał możliwość to oddał bym za darmo 3 cm.
Musisz także pamiętać że wzrost masz zapisany w genach i nic z tym nie zrobisz.
Jeżeli chodzi o siłownie to wg mnie osoby niższe mają lżej...
W krótszym czasie dojdą do oczekiwanego efektu niż osoba wyższa 'wysoka'.
Jednakże po jakimś czasie i wytrwałości tej osoby wyższej ładniej to wygląda, przynajmniej dla mnie się tak wydaje.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2007-01-13 18:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
gymwork -nie wygladac, tylko bedzie mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
ale będzie mniejsza dlaego że kość ramieniowa jest dłuższa a co za tym idzie i mięsień na niej sie wydłuży więc będzie mniejszy.przy napięciu i mierzeniu obwodu cm będzie taki sam wynil wiem bo sprawdzałem z kolegą sie ja mam 184 on ma 176 i mamy tyle samo w łąpie a jegpo większa sie wydaje na luzaka a po napince takie same mamy

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie kminisz nic sie nie zmniejsza - poprstu ktos jest wiekszy to ma wlasnie dluzsza / grubsza kosc ramienną (oczywiscie mowimy o podobnch z budowy osobach tylko o innym wzroscie) dluzszy miesien - bo niezaleznie od wzrostu biceps np musi sie przyczepic do guzka nadpanewkowego loaptki i wyrostku barkowym (krotka glowa) a skonczyc na kosci promieniowej - czyli jest dluzszy i przez to ze wiekszy ma powiekszone wszystko tez poza wzorstem w cm (grubsze wlokna itp) dlatego jego np 40 to odpowiednik powiedzmy 35 u niskiego i wysoki dojdzie spokojnie do wiekszych obwodow niz ten sam tylko niski

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-01-13 19:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
f*** załapałeś o co mi biega? troche nie po "polskiemu" napisane ale idzie sie domyślić??

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
dobra trybie o co ci biega i sie zgadzam ze większy wyższy może mieć w obwodach wiecej ok
pzdr

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no sam nie wiem juz

dobra reasumujac - bic bicowi nie rowny koles 175 z bicem 40 i taki z 190 tez 40 ma . wyzszy ma mniejszy miesien mimo ze obwod taki sam ale to nie przez to ze sie zmniejszyl biceps tylko ze jak ktos jest wiekszy to nie tylko kosci ma wieksze tylko proporcjonalnie wszystko o !
i***** %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
hahaha teraz toi mnie roz***ałeś!!!! <LOL>
ale masz racje!

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
o to samo mi cohdziło tylko inaczej to ująłemL

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1kg masy w miesiąc ?

Następny temat

Proszę o ocene treningu i nie tylko+pare nurtujących mnie pytań

WHEY premium