SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilosc serii

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24750
jaka ilosc seii polecacie gdy cwicze triceps z klata a jaka jesli z plecami ? tu i tu okolo 8 ? jesli chodzi o biceps to sytuacja taka sama tak ?

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
kwestia indywidualna,tj zależy od intensywności,poziomu wytrenowania etc

np po cięzkim treningu pleców może wystarczyć 2-3s na bica

myśle,że uśredniając po tren klaty/pleców na trice/bice można wykonać jeszcze 2ćwiczenia dla 4s pierwszego i 3drugiego

lepszym wyjściem będzie jednak,jesli napiszesz więcej o sobie,wiek,waga,staz,obwody,suplementacje i rozpisze po prostu trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Bez różnicy.

Prawidłowa technika nie powinna spowodować zbytniego zmęczenia tricpesu - będzie za to bardziej rozgrzany (gdy będzie po klatce).

Przy plecach bardziej zmęczy się ram-pro niż biceps.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2008-05-07 01:45:02

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24750
moj staz to 1.5 roku i w nowym planie robie klata + tric i plecy + bice i zaczelm robic na biceps i triceps po 7 serii . wystarczy ?? Krzychu najbardziej licze na Twoja wypowiedz :)

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
czy starczy to pojęcie względne. Jeśli trening będzie dawał zamierzone efekty to czyli dobra ilość, jeśli nie to zła.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Otóż to. zasadniczo wystarczyłoby nawet jedno dobrze zrobione ćwiczenie w 6 seriach.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc

Następny temat

Plan masa/siła

WHEY premium