SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film parkour

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
zamieszczam tu filmik ktory nakrecil moj kumpel kwiatu z tychow.
akcje sa krecone ze zwyczajnych treningu, a film powstal na przelomie 06/07r.
jezeli ktos posiada jakies swoje filmiki tej tematyki niech rowniez je tu umieszcza.
pozdrawiam

film -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
@up A co ma PK do tricks? Może bys promował kolegów w odpowiednim temacie?
@iwan158
5 elementów na krzyż

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-12-28 09:05:41

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
fajnie sklejony i bardzo za***iste flow tam na tych rurkach :) respekt za to. ja osobiście wole street stunts :)

pi****l to gdy ktoś ma jakieś ale .!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3800
Zmieniony przez - omglol w dniu 2007-10-11 19:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
znacie moze kogos co uprawia ten sport? potrzbuje z taka osoba pogadac jak i co nie chce czytac durnych stron internetowych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kwiatu z black traceurs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 792
http://



Ja wraz ze swoim teamem HurricanaZ Poznań Parkour Team.
Jest to filmik kręcony na przełomie 06/07.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
niezłe filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
kwiatu z black traceurs?

tak kwiatu z btt

Zmieniony przez - fishguy w dniu 2007-12-01 16:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
wow super filmiki ja mam kolega co robi parkour a to jego filmik

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
A czy wy wogole wiecie co to jest Parkour, ze na filmach sa salta i bezcelowe pojedyncze tricki nie sluzace niczemu? Njapierw sobie poczytajcie troche zanim cos napiszecie. ALe kumpel z "tychów" dobry, tylko przeszkadzaly mi te drzewka. Co do reszty to istota parkour nie sa salta panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 792
No to według Ciebie jakie powinny być filmiki PK wielce znawco??
Mam nakręcić filmik na którym pół godziny biegnę zrobię jednego speeda albo konga na jakimś miernym murku a później znowu biegne pół godziny i koniec filmu... Pomyśl tak mają wyglądać filmiki PK...
A że ludzie wsadzają salta do filmów i podpisują to PK to jest ich niewiedza... A jak podpiszą 3Run to będzie Ci lepiej?? A wracając do filmów z czystym PK, jest na prawde mało filmów gdzie są tylko elementy PK i są One dobrze wykonane bez nie potrzebnych vaultów...
Masz tutaj na prawdę bardzo dobry film PK i jak powiesz jakiemuś traucerowi który już ćwiczy jakiś czas że to nie PK to Cię wyśmieje...




Peace!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie - woda z mozgu...

Następny temat

Donald Thomas mistrzem świata w skoku w zwyż

WHEY premium