SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

euforiaa2/shape my body

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3154
hallo dziewczyny
Zaczynamy kolejny dzien Duzo slonka zycze ;))
A u mnie:
dietę cały czas zmieniam
Dzis zmieniłam kolejność- dodałam jajo do śniadania Wiec dietka myślę juz spoko
Dieta z dzis i na jutro


]



I mam pytanie:
dieta z 31.03
1786 kcal B- 136 T 82 W 127
dieta 1.04
1661 kcal B 139 T 62 W 138

Dziwna sprawa Dieta na 1.04 Wyszło mi mniej kalorii ale więcej białek i węglowodanów niz w diecie z 31.03
Czy ta może zostać?

Poza tym :
Dodam omega3
Mam olej lniany czy może być zamiast oleju z wisiołka?
ZMA- jestem pod opieka lekarza w sprawie PCOS – na razie nei wprowadzam ZMA bo podwyższa testosteron z tego co wyczytałam a nie chce mieszac dopóki robie badania z krwi na hormony
Wapno, D i A ( tran ) ok.
Witamine C – biorę acerole

Jestem tez w trakcje zmiany treningów. Myślę o siłowych i zamierzam ułożyć plan i tez wrzucić w najbliższym czasie.
Areoby zostawię z 2 razy w tygodniu i silowe 2 razy. Bedzie dobrze?






Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:21:28

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211
;p

Dzieńobry :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak bo nie dobiłaś tłuszczem kaloryczności
Olej z wiesiołka i lniany maja inne właściwości z wiesiołka warto brac zwlaszcza jak ma sie kłopoty w sprawach kobiecych.

Zynk magnez i witB12 nie podwyższają testosteronu, to jest tak reklamowane dla mezczyzn jako ze dziala uspokajająco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3154



ok czyli tak?

A co z treningami?
2 areo +2 silowe?

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:32:50

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko tyle masz czasu?
Ja bym widziala 3x sila zakonczona aero +2x interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3154
dam rade
3 razy silka zakonczona areobami +1 interval
areo - takie 30-40 min bieganie? czy step godzinny moze byc?
jeden dzien mam jeszcze basen ale to bardziej rekreacyjnie;)

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:39:33

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-03-31 09:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po silce step moze byc jak dasz rade, ale wpenwie zaczniesz na maszynach wic dasz rade, jednak pamietaj ze silka to priorytet i tu masz wypruc alkai po niej i 20min aero starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3154
hallo dziewczyny
u nie dietkowo Znaczy na tygodniu nie mam problemu żeby trzymać diete Gorzej w weekend....wiec dzis czeka mnie test ....

1. I tu moje pytanie Jak powinna wyglądać moja dieta w dni bez treningu? Teraz jest 1800kcal Czy w wolne dni moge zejsc do 1600 kcal Ile B/W/T?
2. Kolejna sprawa to treningi . Bylam na siłowni Poćwiczyłam rece klateczke wszystko tak 3x12 Po siłowni poszlam na ABS wiec nogi tam juz robiłam z obciążeniami po 1kg.
Chciałabym rozpisać to Wam jakos ale nie wiem jak te ćwiczenia opisac............. Nie śmiejcie się tylko;)) Czy macie jakąs fajna stronkę gdzie moglabym sie podszkolić?? cos w stylu " silownia od podstaw"
3. poza tym martwi mnie ten kortylon- musze wrocic do tego ... Faktycznei jestem zestrasowana osobą.. chyba jak więksc dzis.... Czy jest jakis sposob zeby sobie z nim poradzic?
4. Tran- kapsułki czy do picia??
5.jeszcze- na koniec
Wczoraj jadlam przepisowooo A dzis ranoo mimo to wstalam strasznie glodna- czy to normalne? w sumie zawsze rano wstaje glodna strasznie Tez tak macie??
dzieki
M

Zmieniony przez - euforiaa2 w dniu 2011-04-02 12:20:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5920
Cześć
Czy macie jakąs fajna stronkę gdzie moglabym sie podszkolić?? cos w stylu " silownia od podstaw"
Tutaj znajdziesz ćwiczenia które robisz na siłowni
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Wczoraj jadlam przepisowooo A dzis ranoo mimo to wstalam strasznie glodna- czy to normalne? w sumie zawsze rano wstaje glodna strasznie Tez tak macie??
dzieki

a ile jesz warzyw ? O której chodzisz spać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w tym niczego nienormalnego nie widzę Moja pierwsza myśl po przebudzeniu to JEEEEEŚĆ!!!

Weź pod uwagę fakt, że noc to ileś tam godzin bez jedzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Płaski brzuch i szczupłe uda.

Następny temat

asikia20/ rzezba

WHEY premium