SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna sprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
Mam pewien problem, miesiac temu wazylem sie i mierzylem, a wiec moja waga wynosila 79-80kg, biceps byl 38, a klatka 95-98 dzisiaj sie wazylem i tu wlasnie pojawia sie problem, moja waga to 75-77kg, biceps 40, klatka 100-102, diete mam i jest na mase z dodatnim kcal, biore 3 razy dziennie bialko, po ktorym hmmmm nie mam apetytu, ale jem za to czesciej, do obiadu jem 3 posilki (1 duzy na sniadanie i 2 male, czasami jak dluzej obiadu nie mam to jeszcze cos dorzuce, zazwyczaj, ryba wedzona, kurczak wedzony, wafle ryzowe, jogurt z otrebami, ryz na gesto szynka z indyka i tak to sobie przemieniam, czasem jajecznica, jajka na twardo, sadzone) czy ktos moze mi to wytlumaczyc co robie zle??
Moj trening
pon klatka biceps
wtorek nogi brzuch
sroda plecy
czwartek barki brzuch
piatek triceps brzuch
(czasami barki z tricepsem sie przemieniaja albo odstawiane sa na sobote)

W planach mam brac nitrobolon II i cm3 co otym wszystkim myslicie, bo troche psycha siada ;/

prosze abyscie ocenili ta sytuacje pod katem diety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
bic 2cm w 2 miesiące i klatka tez urosła to o co ci chodzi?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
w miesiac, no poltora... no i mierzylem ta sama miarka... dodam tez ze moje cialo hmmmm nie ma fald tluszczu w pozycji stojacej oczywiscie, jest jedrne ale z wygladu, w dotyku no coz czuc warstwe tluszczu, ktora systematycznie spada, boczki mi zmalaly przez ten miesiac i ksztaltuja mi sie miesnie, barkow bicepsow, ksztalt brzucha, kiedys kolega mi powiedzial ze jest to budowa czystej masy miesniowej przy jednoczesnej redukcji tluszczu i sam sie dziwil, bo tak mam ciagle od 82 kg to od wtedy roslem i jednoczesnie waga spadala, moze ktos to wyjasnic???? jem naprawde zdrowo i staram sie jesc dosyc duzo kurczaki bialka ryze no to co ma byc w dobrej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
aha nie zrozumialem twojej wypowiedzi hehe, chodzi o to ze waga SPADA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
jak waga spada a wymiary idą w góre to wzystko idzie zaj**iście.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
dobra uspokoiles mnie..... myslisz ze moglbym teraz Nitro z cm dowalic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
poćwicz jeszcze paare tygodni na diecie,potem sama kreta na pierwszy cykl starczy,z nitrobolonem jest różnie,nie na wszystkich działa. a jak bedziesz chciał coś mocniejszego po cyklu z kretry to masssakre epizode 2 ci polece

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
4 tygodnie temu skonczylem cykl kreatynyn cm3 i dalo mi kopa, ale przerwalem w najlepszym momencie xD no ucze sie wiec wiesz hehe, teraz bd wiedzial i kupie wiecej i dostalem rade zeby kupic nitro 2 i cm3 plus bialko a totwoje to co to? mozesz dokladna nazwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
massacra epozode2. na cykl będziesz potrzebował dwóch kartonów

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3700
chyba jednak zostane przy nitro :D bo tego czegos co ty piszesz to nie ma nawet na allegro... :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki i suplementy

Następny temat

Wasze sposoby na "słodką chcicę :)"

WHEY premium