SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cuts + pak + redline BEDA SOGI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
WITAM. INTERESUJA MNIE WASZE OPINIE NA TEMAT TAKIEGO ZESTAWU ANIMAL CUTS + ANIMAL PAK + REDLINE. DO TEGO OCZYWISCIE BCAA I BIALKO. CZY KTOS STOSOWAL JUZ TAKIE POLACZENIE I JAKIE TEGO BYLY EFEKTY. POZDRAWIAM.

DreamChaser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nikt Ci nie powie o efektach, bo w 75% bedzie to zasługa odżywiania, 15% treningu silowego i aerobowego a pozostałych 10% supli...

co do samych srodkow ok
redline bardzo dobry, animal cuts - chwalą sobie ludzie , chociaz wg mnie za drogi
to samo odnosnie animal paka - witaminy/mineraly/troche dodatkow nic wiecej

przy odpowiednim odzywianiu i treningu bedzie na pewno dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dzieki banan14_88.
nie chodzilo mi o to by mi ktos napisal ze efekty beda takie i takie. tylko o to czy ktos ten zestaw bral i jakie efekty byly u tej osoby. zdaje sobie doskonale sprawe z tego ze dieta jest podstawowa sprawa. animale drogie ale siedze w anglii i ceny sa porównywalne do innych supli. a z reszta bede ten zestaw sciagal ze stanów i wyjdzie mi jeszcze taniej.

i jeszcze jedno pytanko: czy do tekiego zestawu jest sens brania xpanda???
zeby miec wiekszego powera na treningach i czuc ta pompe? czy lepiej odpuscic sobie go?

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-02-16 12:56:29

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja bym teraz odpuscil a po redukcji zaczal robic suchą masę
ewentulanie kup sobie na pompe jakiegos czysteo NO boostera (czystego - tzn. bezz kreatyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
WIELKIE DZIEKI
POZDRAWIAM

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
ja tez sie przymierzam do redlina, ale dopiero pod koniec redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
właśnie wtedy najlepiej sprawdza sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
siema ziom ja powiem ci ze brałem animal cuta i byłem bardzo zadowolony pojachałem z nim inaczej miałem troszku thermy pro i tse

nie wiem co i jak działało animal fajnie działa zyly powychodzily spoko hehehe dobra dieta trening i same sukcesy heheheh

ps a ile placisz za animal cuta i xp w angli ??

ja za cuta musze dac 50 euro xp okolo 45 euro.

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
SharkMen cena xpanda i cutsa to okolo $30 kazdy. wiec spoko. a jak to widzicie zeby rozłożyć ten zestaw. i zeby w odpowiednim czasie wjechac z redline.?

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-02-16 20:56:56

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka kolejnosc??

Następny temat

XP+mono a poranne treningi

WHEY premium