SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym myslicie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
chcialbym zaczac mieszac bialko z ostrowi ze platkami owsiannymi aby zrobic smiesznego gainerka. jak sadzixcie czy to ma sens, wpadlem na to poniewaz nie mam az tyle kasy zeby kupowac malto(matka by mi kupowala te platki). rozmawialem min z Kamilem Majkiem o tym i powiedzial ze jak najbardziej jest to ok i sam tak kiedys robil. tak wiec licze na wasza wiedze pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
Robert ostatnio jak tam bylem to nie wdupczal znow nie przesadzaj. no to racja ceny nie sa konkurencyjne ale dla osob ktore zaczynaja zabawe ze suplami to dobry sklep bo jego rady sa naprawde cenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jaki masz kontakt z Majkiem???

nom mozesz mieszać;]mozesz tez carbo kupic 20zł/kg to nie duzo w koncu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
kupuje suple w jego sklepie i jest bliskim kolega mojego sasiada. z carbo tez jus cudowalem smak mi wychodzil okropny a po drugie miesiecznie drogo by mi to wyszlo;/
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
no nie jest to drogie ale dolicz sobie koszt przesylki a 1,5kg to by mi starczylo na poltora tygodnia;/ za te pieniadze wolalbym cos w diete wpakowac wiec stad ta mysl o platkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ja raz spróbowałem Ostowie(smak owoce leśne) dodać do płatków owsiannych - drugi raz tego nie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to w takim razie jego pytaj nie na forum w końcu mistrzu

biało nie pij razem z carbo tylo najpierw jedno potem drugie i masz smaczek mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
dzieki za podpowiedzi;] wiesz na kazdego cos innego dobrze wplywa wiec pytam rowniez Was:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
a ja do muesli z biedronki ok 120g dodaje 30g ostrowii truskawkowej i jest gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ja myśle, że najlepszym rozwiązaniem bedzie jak najpierw zjesz płatki, a później wypijesz Ostrowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XP + OlimpWheyMass

Następny temat

jak mam brac kreatyne????

WHEY premium