SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na kolejny cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
Pod koniec wrzesnia koncze cykl:
2xClout
White Flood
Hydroxycut hardcore
Cell Pump
Mutant Mass
i do tego mam jeszcze witaminy animal pak
Teraz moje pytanie co walnac po takim cyklu na podtrzymanie ? ostatnio bralem aakg i nie wiem czy jest sens brac znowu to samo..
Wiec co polecacie na podtrzymanie i kolejny cykl.. SOGi poleca

aaa dysponuje kwota 600zl ;)

Zmieniony przez - vokalek w dniu 2008-08-30 13:25:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ale chodzi ci o stacka?

mozesz pozostac przy white flood

lub

Anabolic Trigger, GARG, aakg+kofa, aero+aakg, Neuro Drive, Body Octane, Ester Stack, No-Xplode

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
zostalbym prz WF ewentualnie wzialbym znowu AAKG nie widze sensu brania czego innego...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
no to wiadomo musze dac przerwe minimum 4 tygodnie od kolejnego cyklu na staku chyba jednak skusze sie na aakg a potem znowu pomysle o jakims staku

Zmieniony przez - vokalek w dniu 2008-08-30 14:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Możesz próbować aakg ja jednak miałem teraz już końcówka 240 caps z treca i takie sobie te aakg

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak sie wezmie 12 capsow to daje rade

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Mnie i przy 14-16 slabo ruszało ale ja i bez tego mam dobra pompe moze na za duzo liczylem

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
vokalek - ja bym na twoim miejscu wyszukał coś [lub skompletował] co spałnialoby, mieściłoby sie w tym;
bcaa.
magnez, cynk, B6[witaminy, minerały jeszcze inne]
cytrulina raczej niż aakg,
można by sprobować tribulusa albo żeń szenia
warto także alc i lecytynę.

oczywiście już nie wnikam w ożywianie, np. jesli w czasie przerwy od cyklu kreatynowego twoje szanse na wzrost masy znacznie by sie ograniczały to wtedy zrobiłbym małe roszady w diecie- zmniejszenie węgl a dodatek na to miejsce białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
apokalipsa dzieki za bardzo ciekawa wypowiedz, na pewno z niej skorzystam :) diete ciagne juz od dawna takze nie bedzie problemu. masa idzie w gore nawet bez supli, ale wiadomo troche slabiej.

Zmieniony przez - vokalek w dniu 2008-08-30 22:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
tez jestem za WF

szacunek.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NanoVapor + Halo Anabolic czy VPX NO Shotgun + ULTIMATE Horse Power

Następny temat

proszę o poradę-cykl

WHEY premium