SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na kolejny cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Witam.
Staz:2,5 roku
Mam za soba 3 cykle kreatynowe. Co polecilibyscie teraz ? Myslalem nad:
1.Storm+Shock
2.GM + Xtreme Stack
3.Inna opcja
Kwota jaka chce na to przeznaczyc to cos kolo 300zl

Pozdro..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
opcja nr 2, wyglada bardzo obiecujaco

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Myslisz ze efekt uzyskalbym lepszy niz w przypadku pierwszej opcji? Jakby nie patrzec GM + XS nie jest to tak popularny zestawik jak S i S wiec pewnie dlatego trudniej tutaj na forum o tyle opini co w pierwszym przypadku(przynamniej ja nie znalazlem). A co powiedza jeszcze inni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
mysle ze efekt bedzie porownywalny tak jak to jestze wszystkim a efekt bedzie zalezal i tak od Twojej diety
pozdro

Zmieniony przez - tymcz_k w dniu 2009-03-05 19:24:38

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
Ja brałem S+S i byłem bardzo zadowolony ale było to jakiś czas temu a teraz krąży wiele opinii,że to juz nie to samo co kiedyś...o drugim zestawie jest mniej opinii jednak dużo wiecej jest tych zadowolonych niż rozczarowanych tymi suplami.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-05 19:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
tymcz_k dieta bedzie oczywista sprawa :]
wincol racja w sumie to nie spotaklem sie jeszcze zeby ktos na Gm i Xs napisal zla opinie.. musze jeszcze trosze poszperac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym mozna połączyc...???

Następny temat

XPAND PLUS....

WHEY premium