SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol przedramion - lokci podczas treningu bicepsow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
Witam,

Ostatnio uwzialem sie na bicepsy poniewaz zawsze to byla moja slaba strona. Przylozylem sie do treningu troche je ruszylem. Nie jestem maly czy cos, po prostu troche wg mnie odstaja od proporcji ramienia.

zaobserwowalem jeden problem ktory jest strasznie upierdliwy i nie do konca wiem co jest grne. podczas cwiczen typu modlitewnik /sztanga, hantel, maszyna - obojetne, nie jestem w stanie cwiczyc jakimis w miare normalnymi ciezarami. Nie jest to spowodowane zbyt slabym bicepsem ale raczej jakby mi lokcie nie wytrzymywaly. Zamiast czuc bicepsem ze nie daje rady czegos podniesc, czuje bol na wewnetrznej stronie lokci mocniej i mm spompowane strasznie przy tym miejscu przedramiona. Kombinowalem technicznie na rozne sposoby i kilka osob przygladalo sie i raczej nie jest to wina techniki. Mam 190 cm, i dlugie rece, aktualnie w lapie jakies 45-46, proboje uformowc jakos lepiej szczyt bo lapa jest a jego rczej nie ma za bardzo, wiec nie ogarniam co robie zle. Czy ktorys z miesni w tej okolicy jest zbyt slabo rozwiniety , czy o co biega?

Jedz żelki, będziesz wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Witaj

Trudno cokolwiek powiedzieć po tak ubogim opisie problemu. Możliwe, że problem tkwi w stawach łokciowych, a nie technice. Może warto byłoby udać sie do fizjoterapeuty na konsultację ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
a co chcesz wiecej wiedziec? moge wyjasnic dokladniej jak zadasz pytanie; ja zaczalem sie zastanawiac czy lawka ze modlitewnik jest po prostu za nisko wzgledem siedziska I moja pozycja nie jest zbytnio ok, dlugi korpus I rece wiec musze sie ostro zwinac w klebek

Jedz żelki, będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
A jak robisz bicepsa na sztandze stojac bez modlitewnika lub lezac na lawce skosnej i cwiczac na hantlach to tez Cię lokcie bolą czy tylko na modlitewniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
w sumie tylko na modlitewniku, ale najdziwniejsze jest to ze strasznej pompy dostaje w tej okolicy na przedramieniu, od wewnatrz (zamiast na bicepsie); mozliwe ze cos zle robie, tyle lat na silowni I jakos nie bardzo to robilem, ostatnio kombinuje zeby ruszyc mocniej bicek

Jedz żelki, będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Sprobuj ustawic modlitewnik pod roznymi katami bo ludzie, ktorzy maja dlugie ramiona czasami maja taki problem jak Twoj i wtedy trzeba dobrac sobie odpowiedni kąt. Mozliwe tez ze gdzie indziej tkwi problem ale z katem jest mozliwosc szybkiego sprawdzenia. Zacznij od kata 90stopni i zmniejszaj go az dojdziesz do optymalnego ustawienia pod siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rezygnacja z siłowni

Następny temat

Plan na masę do szybkiej oceny

WHEY premium