SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół e łokci starego gracza

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
witam serdecznie, jestem zaawansowanym zawodnikiem, mam kilka lat treningu za sobą, w połowie listopada po dłuższej przerwie wznowiłem treningi, siła powracała szybko, cykl przebiegał bez zakłóceń,do czasu niestety, któregoś pięknego dnia po uprzednim treningu zorientowanym na triceps, pojawił się dotkliwy ból w łokciach... dbam o rozgrzewkę, obciążenie które stosuje pozwala na 12 - 15 powtórzeń, problem pojawił się nagle i jest dla mnie czymś nowym, dotyczy wyłącznie wyciskania francuskiego i pracy na wyciągarce, wiem jakie to istotne ćwiczenie, i jaki jest jego wpływ na ogólny rozwój, za wszelka cenę pragnę uniknąć wyeliminowania go z zestawu ćwiczeń, proszę o porady, wyłącznie doświadczonych sportowców, dziękuję z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
mialem tak samo. wyeliminowalem trening na tricep i wszystkie cwiczenia wyciskane na 2 tyg, kupilem animal flex i bol ustapil. najlepiej skonsultuj sie z lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 421
też mam ten problem, ale pojawia sie (u mnie) rzadko. zawsze ból przechodzi mi już godzine po treningu wiec sądze że to wina zbyt krótkiej rozgrzewki - w moim przypadku. próbuj może stopniowo zwiększać ciężar w wyciskaniu francuskim - takie przejście z rozgrzewki do serii właściwych - u mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
ja sie tym zajalem w troche inny sposob

ten bol to przyczepy albo sciegna (ciezko mi ocenic ale wiem doskonale o co Ci chodzi)

robilem nadal wyciskania - szczegolnie francuskie lezac i hantlem oburacz ... ALE stosowalem bardzo krotki zakres ruchu dajac jednoczesnie bardzo duze obciazenie i robilem tylko gorna faze ruchu

na koniec robilem na wyciagu malym ciezarem serie po 50-100 powtorzen w pelnym zakresie

po pewnym czasie lokcie sie wzmocnily i problem minal

pamietaj: rozgrzewka + jakis supel + cwicz tylko w "bezbolesnym zakresie"

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
mam ten sam problem ale tylko przy uginaniu francuskim sztanga do czola, tylko w tym cwiczeniu mnie tak lokcie bola ze nie jestem w stanie go robic, odpuscilem go narazie, ale mysle ze samo to tak latwo nie minie poniewaz nieraz probuje wrocic do tego cwiczenia i bol wcale nie ustepuje, mysle zeby zakupic jakas glukozamine lub kolagen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps:)

Następny temat

Ektomorfik-Barki

WHEY premium