SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo pilne, do wszystkich ktorzy sie znaja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 159
robie diete CKD 3 tydzien , utrata w pasie dos duza ale i w miesniach takze widoczna , chcialbym rpzejsc na diete ZONE bo brakuje mi ww i mam malo sily , poprosze o jakies wskazowki i konkrety jak mozna , dzienn spozycie moje to okolo 2500kc ,co zrobic jeszcze by stracis w pasie ,ciagle do tego daze ???? dzikeuje

POZDRAWIAM AMBITNYCH

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Popierwsze licz sieze pas sie zwiekszy ,po przejsciu na ww znowu zaleje cie woda Zone to 40% kalorii z ww 30% z bialka i zdrowego tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nic dodać nic ujać

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 159
okey to co w takim razie mam robic by pas sie nie zwiekszyl ,jaki powininenem podjac krok ,jaka diete, chcialbym pomalu wprowadzac ww ,bo ich mi brak ,ale nie kosztem cm w pasie ,co proponujecie ,czekam na odpowiedz szybka,napewno macie jakiegos asa w rekawie ,

POZDRAWIAM AMBITNYCH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skromny problem

Następny temat

HMB

WHEY premium