SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Pomoc dla (nie tak) doswiadczonego!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118
Mam problem. Jestem mlodym, aktywnym czlowiekiem, ktory potrzebuje pomocy;) Z silownia jestem zwiazany jakies 4 lata. Trenuje rowniez sztuki walki. Podkreslam - jestem abstynentem lecz nie wiecznym. Obecnie biore monohydrat, aminokwasy i bialko. Dawkowanie - mam. Wcinam to juz 3 tygodnie. Koledzy udzielali mi roznych, cennych porad na temat tych suplementow i rowniez zapewniali, ze jak na 1 cykl to monohydrat w sam raz.. Wczesniej bralem tylko hmbolony i takie rozne, glownie pod sztuki walki. Staram sie jesc jak najwiecej produktow zawartych w duze ilosci bialka itp. Oczywiscie mam niedobor[...] w posilkach, ale nie wiem czy chce takiej ostrej diety. Jak mus to mus. Po prostu wolalbym jesc to co chce i cieszyc sie z tego;) Staram sie nie jesc slodyczy natomiast moim podstawowym posilkiem w ciagu dnia jest np. makaron, ryz, serek wiejski i takie podobne smakolyki. Warzywa i owoce to podstawa. Mam 180cm wzrostu i obecnie waze niecale 90kg. Na tych odzywkach przytylem okolo 5 kg. Znajomi mowia, ze troche po mnie widac.. Ja osobiscie nie widze tak tych rezultatow, ale oczywiscie jakies sa!;) Prosze o ogolna opinie i porady ;) Dodam jeszcze, ze na silownie wrocilem w listopadzie, od tego momentu w tygodniu jestem tam jakies 3-4 razy. Do tego dodaje 2-3 treningi sztuk walki w tygodniu. Zazwyczaj tylko niedziele mam na odpoczynek. Ogolnie jestem osoba bardzo aktywna fizycznie, tutaj pogram w pile, tutaj porobie pompki wraz z brzuszkami w domu. Mam nadzieje, ze mimo duzego wysilku podczas treningu sztuk walki przytyje bardziej i SZYBCIEJ na tej czystej masie miesniowej. Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rozpisz tą dietę przejrzyście i podlicz wtedy bedziemy poprawiać i kobinować. Postaramy sie pomóc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118
Znaczy.. nie mam wszystkiego policzonego i takiej osobistej diety. Staram sie tylko jesc wiecej produktow zawartych w bialko.. ;) Planuje za jakis czas wziac storma z shockiem. Trzeba bedzie chyba zrobic konkretna diete ;) Chcialem uslyszec takie ogolne opinie. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przeczytaj 10 wskazówek żywieniowych i podstawy ukł diety. Nie musisz liczyć na razie chodzi mi bardziej o jakoś produktów i posiłków pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy i dieta redukcyjna

Następny temat

Przyrządzanie ryby

WHEY premium