SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym TYCHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12918

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 920 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13735
przy tej organizacji nie mam czsu na swój trening mam nadzieje ze impreza wypali i bedzie co rok oby zawodnicy i kibice dopisali
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 538 Napisanych postów 5763 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47990
Będzie dobrze tylko z kąd Ty 50 latków weżmiesz .Po co Ci ta kategoria.U mnie była nawet +55 ale ja mam takie zaplecze-5 zawodników.Lepiej wrzuć te nagrody do juniorów.
napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 565 Napisanych postów 12053 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 234548
A nas dwóch na pewno już będzie. Nie odbieraj starszym startu.

Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2013-07-29 20:49:47

gregorterm

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 538 Napisanych postów 5763 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47990
A to przepraszam. Spróbuję zabrać ze sobą jeszcze jednego "weterana".
napisał(a)
Początkujący
tez mam tu paru chca sprubowac . kazdy startujacy otrzyma jakis tam prezent bądz nagrode chcemy tez wprowadzic jakies dodatkowe konkursy cos sie wymysli zeby nie było nudno figurki juz sie robią m,edale dyplomy odrzywki nagrody rzeczowe
napisał(a)
Ekspert
A to faktycznie kat. weteran może być hitem.
napisał(a)
Początkujący
bedzie bedzie im wiecej startujacych tym lepiej pod koniec tygodnia bede miec plakaty i ruszam w trase okoliczne miasta siłownie itd
napisał(a)
Początkujący
FIGURKI ZA PRZYSIAD

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2013-07-29 23:06:09
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1416
Szkoda że nie ma niższej kategorii wagowej ;) ważąc 60 kg trudno konkurować z 90 kg osobnikiem :D Ale pomysł i tak przedni oby częściej
napisał(a)
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AZS Uniwersytet Łódzki sekcja TS

Następny temat

Armwrestling a układ nerwowy

Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Kuriozalna, ekstremalna  galeria zdjęć kulturystów Kuriozalna, ekstremalna galeria zdjęć kulturystów Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii