SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalewa przy niskich kcal. Co zrobic by jesc wiecej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie.
To moj pierwszy temat tutaj na forum, wiec czesc wszystkim. Nigdy nie zakladalem konta bo nigdy nie bylo takiej potrzeby. Zawsze wszystko sobie noglem samemu znalezc. Tym razem jednak mam zagwozdke.
Krotko o mnie:
Lat 25
Wzrost 195
Waga 91
Staz na silowni kilka lat z przerwami.
Dieta - od ponad roku licze kcal. Na poczatku redukowalem na drastycznie niskich kcal (okolo 1800) i zlecialem ze 110 kg do 91. Pozniej zrobilem przerwe miesieczna. Po powrocie do liczenia zaczalem od 2300 az do teraz 2600 kcal ze wzrostem 100kca/tydzien - okolo 2,5g/kgmc bialka, 3,5g/kgmc wegli i reszta tluszczu. Zauwazylem, ze strasznie mnie podlewa glownie na brzuchu. Co do treningu to silownia fbw 3x w tyg plus bieganko okolo 3x w tyg po okolo 5-8km. Tych kcal, ktore palilem nigdy nie uzupelnialem. Czyli jadlem caly czas powiedzmy 2700kcal niewazne od aktywnosci jaka wykonywalem. Co zrobic by zaczac dobrze mase na zyle? Moja PPM wynosi o wiele wiecej niz 2700 a chcac robic mase nie chcialbym dopuscic do tego by mnie zalewalo jak prosiaka szesciopak musi byc
Doradzcie cos pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jeżeli nie rozumiałeś to napiszę jeszcze raz. Stosuj się do regulaminu a ktoś na pewno pomoże. Np ja. Jeżeli nie, to czekaj na pomoc kogoś innego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jeśli Cie zalewa to spróbuj na razie zmniejszyć ww, a zwiekszyc tłuszcze. po diecie niskokalorycznej dodaje się kalorii stopniowo. możesz tez zastosować carb cycling i jesc ww w dni treningowe, w pozostale je zmniejszyć a podbic tł lub nawet 1-2 dni w te z najmniejszą aktywnością dac minimalne ilości ww. obserwuj pomiary.
inną kwestią może być kiepski dobór produktów, wiec najlepiej wrzuc 1-2 dni z diety w formie zrzutu z dziennika do tego tematu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta sklada sie glownie z nabialu, wedlin, jaj, piersi z kurczaka, dobrej jakosci miesa wolowego. Do tego teraz na wyzszych weglach jem ryz, makaron. Pieczywa unikam jak ognia. Czasami na podbicie ww wejdzie jakis owoc np jablko.
A powiedz mi czy no jedzac 2500kcal dziennie wykonam jakas aktywnosc fizyczna, powiedzmy bieg l, ktory spali okolo 500kcal to mam przyjmowac tego dnia 3000kcal?
Chyba faktycznie zmniejsze wegle. Dam po 2,5g/kgmc bialka i ww i reszta tluszczy. Moze tak byc na chwile obecna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Przeliczna nowo zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie popraw jadłospis i go wrzuć w takiej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam



Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2016-06-10 06:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec tak. obliczylem zapotrzebowanie i wyszlo 3240.
do tego ponizej przedstawiam zrzut zarcia. Dodam, ze mam nieregularny tryb pracy i stad tez nie mam zdrowego podzialu na posilki. to co jest wstawione to jem przez caly dzien o roznych porach. zazwyczaj jest to 8-21 - w tym zakresie godzinowym.
Nie chce mi sie wlaczyc nowy profil na sfd, zebym mogl wygenerowac zrzut - widocznie chwilowe problemy. Za to wrzucam screena z wczorajszego wyliczenia na MFP.
Chcialem dojsc do 3000kcal ale stopionowo po 100kcal na tydzien. Ale ostatnio wlasnie zobaczylem ze brzuch robi mi sie wiekszy i wiekszy. Jak mialem fajny 6pak to teraz jest wszystko podlane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos cos? :)


Zmieniony przez - Siurex w dniu 2016-06-10 22:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle ludzi na forum i nikt nie potrafi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zastosuj się do zaleceń z linków wyżej. Wrzuć ankietę i rozpiskę diety, wg regulaminu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecziez to zrobilem. Nie doczytasz sie z tego co wrzucilem?
Prodkty sa takie same w MFP co i na potreningu.
a jak wspomnialem nie mam wyznaczonych godzin i ilosci. jem to wszydstko w ciagu 12 godzin w takiej kolejnosci



Zmieniony przez - Siurex w dniu 2016-06-12 22:41:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jak chcesz uzyskać pomoc, to stosuj się do regulaminu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz napisane czarno na bialym nie rozumiem Twojego uporu
nie chcesz pomagac to nie pomagaj. MAsz napisane dane o mnie i to co jem w ciagu dnia z podzialem na bwt i kcal. Bijesz piane bo nie jest screen z potreningu? smieszne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny 17 lat

Następny temat

Dieta na mase ekto do oceny :)

WHEY premium