SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAwroty głowy po ciosie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
Witam

Mam pewien problem. Otóż dwa dni temu byłem na treningu mma i mieliśmy sparingi w parterze z lekkimi ciosami w rękawicach do mma. Było tego kilka rund. W pewnym momencie dostałem cios od sparingpartnera był to lekki cios nawet nie pamiętam gdzie, bo wszystko działo się szybko i zakołowało mi się w głowie, ale przetrzymałem i po kilku sekundach mi przeszło, więc walczyłem dalej. Do końca treningu było już wszystko w porządku. Problem pojawił się na rozciąganiu podczas treningu gdy jak leżeliśmy na plecach znowu poczułem zawroty głowy. Powtórzyło się to w domu gdy przyszedłem po treningu i chciałem się przespać, znowu podczas leżenia pojawiły się zawroty. I tak mam do dzisiaj gdy leże i zrobię jakichś ruch to łapią mnie zawroty głowy. Jak chodzę, siedzę, biegnę nic takiego się nie dzieje. Dopowiem jeszcze, że zdarzyło się to pierwszy raz a wcześniej chodziłem również na boks i dostawałem o wiele mocniejsze ciosy na twarz i nic takiego się nie działo. Nie czuje na głowie żadnego bólu nie mam żadnego guza siniaka nic w tym stylu. Ogólnie czuje się dobrze żadnych innych skutków ubocznych nie odczuwam (mdłości, wymioty itp.). Czy ktoś z was miał podobny problem.?

Siadła masa na qiutasa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Po pierwsze to temat powinieneś założyć w dziale zdrowie

Staraj się wypoczywać w cichym i spokojnym miejscu oraz nie nadwyrezaj wzroku (TV, czytanie itd). Jesli nie przejdzie poszedlbym to lekarza.

Zycze zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
W takim razie przepraszam za zaśmiecanie działu.

A jak myślisz w takim razie siłownie też odpuścić?

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja bym odpuścił raczej, dopóki nie przejdą te zawroty. No i mimo wszystko najlepiej jakbyś się skonsultował z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Troche dziwne że cie to trzyma kilka dni,ja po jednym sparingu dostałem kilka mocnych strzałów,po sparingu ide do torby włozyć szczęnke pochylam się i mało co się nie wywaliłem taki zawrót,godzine po tym znów chciałem się pochylić i to samo,ale na drugi dzień było ok :) Zdrowia życze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jeżeli nie ma zewnętrznych objawów, to mogą być wewnętrzne.

Idź do lekarza. Od da Ci skierowanie do neurologa. Raczej się nie obejdzie bez tomografu.

Żyć z tym można. I trenować. Ale musisz wiedzieć o co kaman.

Nie lekceważ tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Moim zdaniem to na pewno nie po treningu. Skoro dostawales mocne ciosy a teraz lekkiego. Ja mam zawroty glowy gdy dlugo leze i nagle szybko wstane. Ale w trenowaniu mi to nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Ale chyba nie masz tak częstych zawrotów głowy jak założyciel tematu. Czasem też mam tak samo jak ty Kondziiox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Tak ma chyba każdy Kondzio , ja np mamczasami takie zawroty jak wstane, że musze się czegoś złapać żeby ie upaść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
"Moim zdaniem to na pewno nie po treningu. Skoro dostawales mocne ciosy a teraz lekkiego. Ja mam zawroty glowy gdy dlugo leze i nagle szybko wstane. Ale w trenowaniu mi to nie przeszkadza."

To akurat normalne jest ziom z tego co wiem

Mi czesto 'gansie swiatło' jak z ciezkimi na sekcji sparuje albo ostatnio prawie zemdlałem jak robiłem na tczczo siłownie wiec juz raczej nic mnie nie zdziwi ale jak cie to martwi to idz do lekarza niech ci da skierowanie na EEG i wszystko sie wyjasni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Trening MMA w Anglii ( ale za to jaki... )

Następny temat

UFC on Versus 2 - wyniki ważenia

WHEY premium