SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand -dziwne jazdy!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
Siemanko. Wczoraj zaczołem cykl z Xpandem(energized),zgodnie z instrukcją 1 porcja 30 min przed treningiem i drugo zaraz po treningu.Trening skonczylem ok 18:30.Wszystko bylo w porzadku,mialem niezle zaciecie do treningu,jednak problem pojawil sie jak chcialem zasnac.Meczylem sie z insomania do 2:30,potem przysnelo mi sie na jakies 2 godz, pozniej od 4 do 6 znowu insomania, usnolem i spalem od 7 do 8.Wiem ze xpand pobudza ale ze az tak.Co robic?Radzcie.Czy moze lykac cos na uspokojenie czy jak?Jak mnie dzis takie kocury w nocy zlapia to chyba oszaleje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
Xpand to za***isty suplement, jestem juz 1,5 tygodnia na cyklu, xp+mono+L-Glutamina, fajna pompka, buła jakby lepiej spasiona tylko musze przestac tyle jesc ba maciek zaczyna sie pokazywać pozdro all

Zmieniony przez - Jamal91 w dniu 2006-05-14 21:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
bierz rano i przed treningiem jakies (30 minut) wyjdzie ze ostatnia porcje bierzesz ok. 2-2,5 godziny wczesniej niz teraz w efekcie koncowym roznicy nie bedzie a moze pomoc zasnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
ok ale rano naczczo czy po posilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
na czczo

mozesz tez sprobowac tak: rano i po treningu poł porcji oraz cała przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
energized zawiera pobudzacze takie jak kofeina, a jeśli nie pijesz kawy i nie masz doczynienia codziennie z kofeiną to pewnie dlatego te kłopoty z zaśnięciem, ale pewnie z czasem to minie bo tej kofeiny tam dużo nie ma, a najlepiej po treningu nie bierz porcji tylko rano i przed albo jak banan

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2006-01-12 10:14:00

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
nie bierz porcji tylko rano i przed


a czemu niby nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
BPL-czyli porcja 1 rano na czczo,2 porcja przed treningiem ok. A czy nie ma zadnych przeciwskazan do tego zebym zakupil jakis ziolowy srodek na uspokojenie?Zaaplikowal bym go sobie przed snem.Po tej nocy nieprzespanej nocy czuje sie fatalnie,chcialbym uniknac takiej historii dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
BPL-G
spojrz na kontekst zdania
a najlepiej po treningu nie bierz porcji tylko rano i przed albo jak banan
mu chodzilo raczej zeby nie bral PO treningu a bral rano i przed

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
nie powstawiałem przcinków i tak wyszło, chodziło o to jak ama-tor napisał ale BPL-G i tak pewnie zrozumiał tylko się nabija

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
sorki teraz kumam o co chodzi nie nabijam sie tylko tak jest z rana po nie wyspanej nocy. lap w przeprosiny SOGa


P.S. zobacz @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
loozik

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalin 120 Capseln

Następny temat

Białko

WHEY premium