SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiary?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
Witam mam 17at! zaczełem ćwiczyć w lipcu. i od tamtej pory ćwiczyłem nie dużo ale starałem się.. i przyszło mi ponad 5cm w bicepsie.
MIAŁEM 27CM a teraz 32cm. czy te 32cm to dużo? jeżeli ważę 53kg i mam 168cm wzrostu??
pilnowałem diety i przez 1 miesiąc przytyłem 8kg!! bez żadnego gainera.. a jestem HardGainerem.. niedawno byłem chory i przez 2 dni utraciłem te 8kg.. a to był sam brzuszek..
pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
ehh... nad czym tu dywagować 5cm w łapie, +8kg w miesiąc potem -8 w 2 dni...strach pomyśleć co by się stało jakbyś nie jadł 3 dzien.... Ogólnie żenada...nawet się nie chce komentować...

Zmieniony przez - sllash w dniu 2010-08-13 19:47:03

The Pump!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
aha tak masz racje.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Trenujesz całe ciało? Bo masa mała strasznie.. A 5cm w miesiąc to ogólnie byłby bardzo dobry wynik, ale zakładam że te cm to raczej pompa a nie mięśnie :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
bez żadnych suplementów mam 32cm. a Mase mam niską bo ciężko mi przytyć jak cos to tylko sam brzuch rośnie.. a trenuje całe ciało. Jak narazie przyrost mam w klacie tez z 86 na 92cm. Bo może nie koniecznie tez to są efekty po siłowni bo całe wakacje pracowalem cięzko fizycznie w tartaku. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
"zaznaczam że mam problemy z wątrobą i niemoge łykac zadnych kapsułek które pompują mięsnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastanów sie sam co piszesz przytyłes przez miesiąc 8 kg i straciłeś je w 2 dni ? Na dodatek te 8 kg poszło tylko w brzuch ? to jak Ci poszło tylko w brzuch to nic nie poszło w łapy i nie możesz mieć przyrostu 5 cm, zresztą wg mnie nie możliwy jest taki przyrost przez miesiąc musiałes źle zmierzyć, albo sam sobie bajere wkręcasz i zmień diete skoro tylko w brzuch Ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
no i kolejny nie wieży.. dobra z tym. dasz linka na diete która nie idzie w brzuch?? w 2 dni stracilem na serio 8kg bo nic nie jadłem ani 1 łyżki zupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak możesz to wklej tu swoją diete.
musiałeś miec przed chorobą ze 6 kg jedzenia w żołądku wody pewnie też przez 2 dni nie piłes także 2 litry Cię ubyło biceps po chorobie sie nie zmniejszył ? Musiałes go źle zmierzyć albo miarka Ci się skurczyła a diete to sobie sam musisz ułożyć nikt tego nie będzie robił za Ciebie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
nie wieży
po 1. wierzy sie pisze.

dasz linka na diete która nie idzie w brzuch
a napisz swoja diete na której zrobiłeś te 8kg.

po 3. o jakiej porze się ważysz ?

po 4. Jeśli nie bierzesz żadnych supli ani SSA to również wklej swój cudowny plan na którym tak urosłeś, bedzie inspiracją dla tych którzy miają problemy ze stagnacją bo 5cm więcej to jest coś niesamowitego.

po 5. jeśli idzie ci w brzuch to może nie jedz tyle cisteczek i kebabów i nie popijaj piwem.

pozdro.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
DZIEŃ 1
poniedziałek

KLATKA PIERSIOWA:
1.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 x 12, 10, 8, 6powt. 2.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 x 12, 10, 8, 6 powt.
3. Rozpiętki na ławce poziomej 4 x 12, 12, 10, 10 powt. 4.Przenoszenie sztangielki 3 x 12 powt.

BARKI:
1. Unoszenie hankli bokiem stojąc 3 x 12, 10, 8 powt.
2. Wyciskanie sztangielek 3 x 12, 10, 8 powt.
3. Unosznie ramion bokiem w opadzie 3 x 12, 10, 8 powt.
4. Podciąganie sztangi do brody 3 x 12, 10, 8 powt.

DZIEŃ 2
wtorek

GRZBIET:
1. Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3x max powt.
2. Podciąganie sztangi w opadzie 3 x 12, 10 ,8 powt.
3. Sciąganie linki dolnego wyciągu 3 x 12, 10, 8 powt.
4. Podciąganie sztangielki do boku w opadzie tułowia 3 x 10, 10 , 8 powt.

Środa - wolne!

DZIEŃ 3
czwartek

BICEPS:
1. Unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 4 x 12, 10,10, 8 powt.
2. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4 x 10, 10, 8, 8 powt.

TRICEPS:
1. Francuskie wyciskanie sztangi 4 x 12, 10,10, 8 powt.
2. Wyciskanie francuskie hanklem 3 x 12, 10, 8 powt.
3. Wyciskanie na górnym wyciągu 3 x 12, 10, 8 powt.

DZIEŃ 4
piątek

UDA:
1. Przysiady ze sztangą na barkach 4 x 15, 12, 10,10 powt.
2. Wypady ze sztangą lub hantlami 4 x 15, 12, 10, 10 powt.
3. Prostowanie nóg na maszynie siedząc 3 x 15, 12, 10 powt.
4. Uginanie nóg na maszynie leżąc 3 x 15, 12, 10 powt.

ŁYDKI:
1. Wspięcia na jednej nodze 3 x maksymalnej liczbie powt.
2. Wspięcia ze sztangą 3 x maksymalnej liczbie powt.

Sobota - wolne!

Niedziela - wolne!

mam zbliżony plan tylko troche zmodyfikowany, bo nie dam rady tyle.
a diete miałem wysoko węglowodanową i może dlatego tyle tłuszczu mi przsyrosło a waże się rano i wieczorem, przed schudnięciem ważyłem z rana ok. 58 a wieczorem ponad 61, a teraz z rana 53 a wieczorem 55 ledwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
i przyznam że łyknołem tylko 40 kapsułek Creatine Mega Caps 1250mg Olimpu i to tak czasem bo raz wizielem i raz nie. mam jeszcze na składzie 140 tych kapsułek ale są po terminie.. więc je wywale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Axl- dziennik treningowy- koniec bycia wieszakiem %)

Następny temat

Chudy potrzebuje pomocy

WHEY premium