SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlasny stak na wytrzymalosc i pompe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
Chce zrobic wlasny stak przed treningowy. Wiekszosc dostepnych stakow posiada srodki pobudzajace ktore na mnie dzialaja bardzo slabo (2-3miarki) a zjazd jest dosc duzy(zmeczenie, brak apetytu) nie mowiac juz o produktach z geranium.

Potrzbuje staku ktory da wiecej wytrzymalosci na treningu i pompe, wiadomo na pompe aakg + cytrulina, ale nie bardzo wiem jaki skladnik dac na wytrzymalosc. Nie zalezy mi na pobudzeniu.

A i czy wogole oplaca sie zrobic taki stak, nie chodzi o koszta tylko czy jest sens, czy przyniesie to zamierzony efekt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
beta alanina, l karnityna, bcaa, kreatyna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
ile tej beta alaniny trzeba w porcji i l karnityny ?

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2011-08-26 21:57:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
plus jest taki że sam dobierasz składniki
dorzuć glicerynę, beta alaninę i bcaa.

E; trochę za późno wyskoczyłem

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2011-08-26 21:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
BA 3g przed i po treningu, l ka 2-3g 2h prezd treningiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
ta gliceryna to jaka bo chyba nie taka z apteki. czy chodzi o Glycerol Mono Starate, bo mam dostep do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
moim zdaniem sens jest,bo sam możesz dać ile chcesz,np na jednym treningu wszystko po 1 g a na następny np po 2 i patrzysz czy wystarczy czy nie i co i jak działa.Pozatym wiadomo,że takie same substancje z różnych firm działają lepiej lub gorzej.Cena jednak bedzie wieksza ale pewnie starczy Ci na wiecej treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
gliceryna ta z apteki w dziale olimpu był chyba kiedyś temat o tym

E: proszę https://www.sfd.pl/Glicerol__anabolikiem-t507020.html

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2011-08-26 22:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
ale gliceryna to w plynie jest chyba. a ja chce zmieszac wszystko razem. A ktos wie co to Glycerol Mono Starate? bo jest np w no xplode a no xplode najlepiej mi daje wytrzymalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Monosterynian gliceryny, lepsza forma od gliceryny nie przeczyszcza podobno tak jak gliceryna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Glutamina

WHEY premium