SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiecznie Zamulony dlaczego tak jest pomocy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
tyle że w przeciwieństwie do ciebie miałem podwyższone ciśnienie. Próbowałem różnych witamin, zma, lecytyn, kofein, lecz nic mi to nie pomagało

Kofeina podwyższa ciśnienie z tego co wiem

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie mówie, że nie podwyższa. w jego przypadku to nawet dobrze jakby ciśnienie podwyższyło się. Na moja poprawe to chyba wpłyną bardziej żeń-szeń niż guarana. Skład life energgy:
Zawartość w 1 tabletce /800mg/:
-Guarana 23% 400 mg
-Korean Ginseng 40 mg
-American Ginseng 40 mg
-Siberian Ginseng 40 mg
A o dobrym wpływie na organizm żeń-szenia można znaleźć wiele artukułów na forum.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2008-04-05 10:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
W jego przypadku to tak, zgadzam się. Ale u Ciebie? Miałeś przecież podwyższone, a kofeina mogła spowodować dodatkowy jego wzrost.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
witam. ja tez do niedawna mialem ten problem;/ obojetnie o ktorej godzinie szlem spac ciagle bylem zaspany zmeczony i bez jakich kolwiek checi do zycia. problem znikl od kiedy zaczalem brac tribolon. naprawde mi bardzo pomoglo. jestem teraz caly czas w pelni sil i nawet 4 godz snu mi starczaja. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Oj widzę ze mój temat wywołał duże zainteresowanie dzięki wam za pomoc naprawdę muszę zrobić badania , brać wszystkie potrzebne witaminy , wysypiać się bardziej i ułożyć dobry jadłospis... Ale może problem jest pogrzebany w tym że w klasie w gimnazjum byłem lubiany w swoim mieście a teraz dojeżdzam i już nie mam takich kumpli i gadają a ty zaspany a wogóle nie podoba mi sie te dojezdzanie wczesniej wstaje puzniej wracam itp mam przerąbane ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skoncentruj sie narazie na poprawie tych podstawowych elementow o ktorych napisales i zobaczymy co bedzie pozniej.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-04-06 16:11:58

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adolfik, nie martw się, mam podobnie z tą szkołą. W gim mnie lubili, miałem dużo kumpli i wogóle, teraz dojeżdżam i tak kolorowo nie jest. Jestem jednym z normalnych bo nie odwalam na lekcjach, a u nas jak ktoś jest normalny to jest dziwny i mniej lubiany. Także głowa do góry, nie przejmuj się A ze wstawaniem też przerąbane mam - wstaje przed piątą, wracam do domu o 15.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-06 16:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Ja tak samo ale kiedyś to się skończy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kieedyś ... przedemną jeszcze dużoo czasu do skończenia średniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
uroki lat poprzednich docenia sie dopiero poznij - wspomnieniami jak byla a jak jest teraz .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o diecie, jaki dobor treningu

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny - thx z gory

WHEY premium