SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weglowodany o duzym ig.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
czesc

Mam pewien problem dotyczacy wegli o duzym ig. Powiedzmy ze chcem sie redukowac i wyliczylem zapotrzebowanie na 2000 kcal. I pytanie jest takie, jezeli rozloze te 2000 kcal na 5 posilkow i bede spozywal produkty o duuuzym IG to znaczy ze nie schudne? To samo sie tyczy cukrow prostych, jezeli np bede spozywal duzo takich produktow zawierajacych cukry proste i duze ig, ale bede sie trzymal 2 tys kcal to zdolam schudnac?

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1291
napisz coś o sobie a najlepiej uzupełnij ankietę!! No najlepiej jeść faktycznie węgle o małym ig najlepiej z warzyw strączkowych czy jak sie to zwie;)

Zmieniony przez - duronek w dniu 2007-08-08 21:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
wiem, ze najlepiej jest o niskim IG jesc, ale wlasnie rozchodzi sie o to, czy jak bede trzymal sie dziennego bilansu, jedzac wysoki IG, czy to nie wplynie na redukcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
dziekuje za odpowiedzi, wszyscy chetni, nara
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening i suplementacja

Następny temat

Ambitny plan HIIT, dieta

WHEY premium