SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODA + CYTRYNA = OCZYSZCZENIE ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyczytałem, że picie na czczo i przed snem szklanki wody z cytryną (około pół cytryny + woda) przynosi korzyści w postaci oczyszczania organizmu z toksyn i poprawę cery..

dzięki oczyszczeniu (przeczyszczeniu?? bo o tym działaniu też było układu pokarmowego zaczyna on lepiej przyswajać te wszystkie mikro i makroskładniki które spożywamy..

1. czy to faktycznie tak działa?
2. pić takiego drina codziennie? czy np tydzień pić/tydzień nie pić, albo jakieś inne przerwy robić?

może ktoś poleci jakieś inne w mirę naturalne sposoby oczyszczania..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
w miarę naturalne ... hmmm .. pij wodę ... 3-5 l dziennie i więcej co do środków to jest tego trochę ... a w jakimś szczególnym celu to oczyszczanie czy poprostu prazepaliłeś się marią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
mleko+oliwa+jabłko=oczyszczenie

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czuję, że coś mi w brzuchu zalega.. chciałbym usprawnić pracę przewodu pokarmowego - perystaltykę :)
jeśli to oczyszczenie ułatwi/zwiększy wchłanianie składników odżywczych to przecież też na plus wyjdzie!!

nie chcę stosować żadnych ŚRODKÓW (leków)..
ewentualnie:
- herbaty - te "specjalne z gazetek dla pań" nigdy mi nie pomagały, nawet pu-erh jakoś nie robi na mnie wrażenia, a może poprostu tego nie zauważam, jednak tę piję już dłuuuuugo (może poprostu usprawnia trawienie)
- zioła -??? - senes!! to ostateczność :) nigdy nie próbowałem, ale słyszałem o PIORUNUJĄCYCH efektach :)
- joga!! kiedyś kilkanaście minut dziennie jogi dobrze na mnie działało - wrócę do tego - człowiek się schyla, zgina i tam wszystko w brzuchu się ugniata/rusza i masuje - efekt pozytywny) -ale to temat do innego działu..

więc?

1.dużo wody - OK
2.a jak z tą cytryną? czytałem o tym na innych forach (wystarczy w google'ach wpisać "woda z cytryną" itp)
..bo to sfd mą wyrocznią ;)


kolos88:
nie chodzi mi o radykalne działanie!! raczej ocoś długofalowego..
sok z cytryny ponoć rozpuszcza jakieś tam świństwa w jelitach..
takich wzorów jak Twój to jest multum :)

Zmieniony przez - panteon w dniu 2008-04-17 11:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
zaszkodzić na pewno Ci nie zaszkodzi. Warnto na pewno ze względu na duża zawartość wutaminy C. A jak wiadomo witaminki lepiej dostarczać z pożywiania niż z tabsów

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
herbata praktycznie każdego rodzaju ma pewne właściwości oczyszczające, więc warto je pić

i zainteresuj się herbatą Yarba Mate ... bardzo fajne ziółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
tvn style mowilo o wodzie i cytrynie ...
mama mi powiedziala xD

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mógłbys cos wiecej napisać o tej herbacie??

http://www.guarani.pl/kategoria,8,yerba_mate.html

mnóstwo wariantów..

a na tvn style to co mówili dokładnie?? to jest istotne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Herbaty ziolowe beda ok Roznego rodzaju, zilone, melisa, rumianek itp

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Poczytaj o herbacie z bratka bo chyba o cos takiego Ci chodzi.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kebab poraz kolejny

Następny temat

Z punktu widzenia redukcji: HIT czy HST

WHEY premium