SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Użycie blendera w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
Cześć. Chciałbym poznać Wasze pomysły (może ktoś to już stosuje) na wykorzystanie blendera w diecie. Sam blender to takie urządzenie do mixowania:



Co można przygotować dzięki niemu? Jakieś nowości? Osobiście testowałem miksowanie twarogu ale straszliwe grudy są - nie sprawdza się. Możecie mi polecić jakąś smaczną papkę bogatą w białko, węglowodany i tłuszcze? Czyli wszystko to co jest potrzebne do przybierania na masie? Taka dobra, standardowa potrawa przy użyciu blendera.

PS
Sorry, jeśli był taki temat - ja nie znalazłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
szejki, koktajle, wrzucasz płatki owsiane, białko, twaróg, orzechy, żurawinę na przykład, zalewasz kefirem czy maślanką, miksujesz. Mleko plus mrożone owoce, maslanka plus banan, kombinacji jest milion. Jak lubisz takie rzeczy to jest w Odżywianiu taki temat o szejkach potreningowych, właściwie milion takich tematów było, wpisz w wyszukiwarkę po prostu zapytanie;)

No i nie tylko szejki, przecież możesz wyrobić w nim masę na nalesniki, omlety, placki owsiane, to wszystko, co musisz wylać płynne na patelnię i usmażyć

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-12-19 02:57:44

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Jak chcesz żeby grud nie było zalewaj gorącą wodą wtedy się rozpusci twaróg i będzie okej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
No dobrze, ale mogę tak "na sucho" wrzucić płatki owsiane? Bo akurat na ich opakowaniu jest napisane aby najpierw je ugotować w mleku i potem spożyć. Tak na sucho, na zimno też można? Tylko to takie szejki przeze mnie własnoręcznie tworzone będą a nie kupne. Osobiśćie nie słyszałem aby naleśniki pomagały w diecie :) A co do tych grudek to mówisz żeby np. mleko zagrzać w mikrofali i potem gorące zmiksować? W zasadzie to mam jeszcze jedne problem, ale to chyba wina taniego blendera bowiem po zrobieniu takiego szejka, papka jest... gorąca. Nagrzewa się strasznie od silnika urządzenia i czuję jakiś taki plastikowy smak potem. Straszne g**** jest. A jak po sporządzeniu potrawy dotknie się urządzenia to jest tak nagrzane, że aż parzy. Nie wiem czy coś z tego będzie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Tak, naleśniki pomagają w diecie, rób sobie coś a'la tortilla, nałóż w niego mięcha i warzyw, masz git posiłek do szkoły. Nie na sucho płatki, zalewasz wrzątkiem i czekasz aż nasiąkną. jak chierowy blender to lipa, po prostu rób jakieś pasty, typu twaróg, makrela, warzywa, na kanapki. albo poduś widelcem, zalej jogurtem, dodaj szczypioru, rzodkiewki, przypraw. wyjdzie smakowite. No i nie jesteś niemowlakiem bez zębów, żeby Ci tam jakieś grudki przeszkadzały;););)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
możesz zmielić suche płatki a potem je zalać gorącym mlekiem/wodą

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Poszukaj sobie dań z wykorzystaniem blendera w dziale 'Kuchnia'. Jest tego pełno. Warto tam zajrzeć :)

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcze - jakie najlepsze w poszczególnych okresach w roku.

Następny temat

Orbitrek Kettler, York czy Reebok?

WHEY premium