Eddie Hall znany jako najsilniejszy człowiek na świecie, dokonał ostatnio imponującej transformacji. Przez ostatnie parę miesięcy zgubił 32 kg. Pialiśmy o tym TUTAJ: Eddie Hall chwali się swoją przemianą!

Jak pisze na Instagramie schudł ze 170,1 kg do 163,8 kg w 16 tygodni i opublikował zdjęcia metamorfozy na swoim profilu, aby wszyscy mogli ją zobaczyć. Problem polegał na tym, że fani oskarżyli go o użycie Photoshopa, aby wyglądał bardziej muskularnie na zdjęciu "po".

Ale jeśli Eddie Hall mógł dokonać wielu zadziwiających wyczynów, jak chociażby pobicie rekordu w martwym ciągu, dlaczego ludzie kwestionują zasadność jego zdolności do zrzucenia paru kilogramów? Odpowiadając na zarzuty, Eddie pokazał i wytłumaczył w poniższym poście, że jego transformacja była możliwa.

Ma to sens, ponieważ jest bardzo dużym mężczyzną i chociaż jego poziom tkanki tłuszczowej w ciele był dość wysoki, nigdy nie zostałby najsilniejszym człowiekiem na świecie nie mając silnych mięśni. Kiedy więc Hall zredukował poziom tkanki tłuszczowej, nie powinno być dla nikogo niespodzianką to, że uwidoczniły mu się mięśnie... Jedynie co przyznał się do dobrego oświetlenia, odpowiedniego ustawienia, a nawet użycia filtra. Dlaczego mistrz miałby oszukać swoich fanów? Cóż... hejterzy zawsze będą starali się zanegować ciężką pracę. Jak to mówią “haters gonna hate”...

Komentarze (5)
Dremor

Lol, widać jak byk zakrzywienie przestrzeni przy lewym tricepsie. Hejterzy będą hejtować a pelikany będą łykać i przyklaskiwać xD

1
Brackid

Ja tam nie widzę żadnego zakrzywienia przestrzeni ;P

0
leloman

Ciekawe czemu mimo takich mięśni i pomału kracie na brzuchu wiszą mu cyce jakby miał mega lipomastie. Przy takich ciężarach jakie wyciska nawet będąc gruby powinien mieć klatę piersiową jak gęś wyścigową.

1
MMA

Ja tam ekspertem nie jestem. Ale w żadnym momencie tego filmiku nie widzę tak zarysowanych mięśni brzucha jak na zdjęciu po prawej. Może to "przyznał się do [...] użycia filtra" zrobiło robotę? Bo oświetlenie i ustawienie są podobne.
Możemy polemizować czy użycie filtra zamiast Photoshopa jest czy nie jest oszustwem ;-)

1
domosos

po twarszy widać że smalec poszedł.

0