SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudna dieta... HELP!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Witam. Mam poważny problem z ułożeniem swojej diety. Waze 65kg przy wzroscie 175cm. Nigdy nie mam czasu zeby jadac kilka razy dziennie, ciesze sie jak jem jeden ciepły posilek dziennie. Szkola i praca... to zabija Musze od razu powiedziec ze moj organizm nie toleruje zadnych produktow mącznych, zero chleba, makaronu itp. Sam nie jestem w stanie spozyc nawet najmniejszej porcji mleka czy bialego sera. Zwracam natychmiast, nienawidze tego...

Na silownie chodze juz 3 miesiąc, cwicze na rzeźbe i mam trening ustalony. Teraz, co musze jesc zeby przytyc 5kg? Maszerowac do sklepu po gainera i białko czy dam rade z dietą??

Dzięki za pomoc

Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
z takimi problemami zywieniowymi nie zlapiesz masy. Niestety. NAbial to podstawa dobrej diety.Bez tego nie ma szans. Makarony i inne to zrodla bardzo dobrych weglowodanow bez ktorych nie jest rownierz mozliwe zlapanie masy. Sa dwa rozwiazania:
1) zaczniesz normalnie jest nawet to czego nie lubisz( nie musisz od razy jesc w takich ilosciach jak trzeba, spozywaj w mniejszych)
2)Jedziesz na samych odzywkach ale to jest na krotka mete. Dlugo nie pociagniesz takim czyms. Oczywiscie na razie mowa o gainerze ale i to zbrzydnie i organizm zacznie to zle znosic. Niestety normalne posilki to podstawa.Do tego druga opcja jest dla bogacza bo watpie bys dal rady na suple miesiecznie wydawac ponad 400zl zeby tylko zapotrzebowanie kaloryczne zaspokoic.

jak widzisz twoj problem jest wiekszy niz ci sie wydaje. Moze po prostu chodz na silownie rekreacyjnie a przestan myslec o wielkiej masie i wogole. Wiadomo ze cos tam sie poprawi ale to tylko na poczatku i potem bedzie stop. Mowie ci z wlasnego doswiadczenia chociaz ja nie mam takich problemow.
Wiec musisz teraz wybrac.Ale z woimi problemami zywieniowymi to radzilbym podejsc do tego sportu rekreacyjnie.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
kapitan10--- przeczytaj uwaznie co on napisal-> glownie to zwroc uwage na to jakich produktow nie moze spozywac. Podany przez ciebie likn nie pasuje za bardzo w tym topiku.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat, 206cm, 116 kg- dieta

Następny temat

kolacja

WHEY premium