SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trning do sprawdzenia na redukcję wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć! Możecie powiedzieć czy to będzie dobry trening na redukcję? Od poniedziałku zaczynam siłownię, mam też już rozpisaną dietę itp. Chcę chodzić na siłownię 5x w tygodniu, a plan ma wyglądać tak: poniedziałek, środa, piątek aeroby i trening obwodowy, wtorek i czwartek tylko aeroby.
Trening obwodowy ułożyła mi koleżanka, która siedzi w tym temacie, po dwa ćwiczenia na każdą partię ciała, na razie jedna seria, więc bardziej mi zależy żebyście powiedzieli czy nie za mało robię aerobów:
-5 minut marsz na bieżni na normalnym programie na szóstce (taka jakby mała rozgrzewka, robię wtedy krążenia ramion itp)
-20 minut na rowerku
-5 minut na orbiterku
-30 minut marsz na bieżni na programie interwałowym na szóstce.
Czy lepiej jak będę biegała na bieżni, czy przy odchudzaniu lepiej maszerować? Pomyślałam, że może mogłabym robić 10 minut marsz na szóstce, 10 minut bieg na prędkości siedem i pół i ostatnie dziesięć znowu marsz na szóstce.
Proszę o ewentualne uwagi i rady co powinnam zmienić lub dodać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz zaczać od np. 3x30 min. w tygodniu na biezni/rowerku/orbitreku co wolisz, stałe tempo nastawione na spalanie tkanki tluszczowej (mozna obliczyc za po moca kalkulatorów dostepnych na forum, google itp.) a potem stopniowo zwiekszac czas do 35,40,45 min. itd. potem 4x w tygodniu 5x itd. Natomiast jezeli chcesz robić interwały to na poczatku redukcji bym odpuscil bo efekty i tak zapewne beda jak masz dobrze zbilansowaną diete i właczysz jeszcze do tego aktywnosc fizyczna

natomiast jezeli chcesz koniecznie wlaczyc w trening interwały, to rób je w dni nietreningowe;)

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-05-10 13:13:46

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Czyli jeśli chcę chodzić 5 razy w tygodniu i ćwiczyć godzinę to na razie za dużo :(? Tempo będę starać się utrzymywać na poziomie 120-130, bo tak też właśnie mi wyszło jak liczyłam z tych kalkulatorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jak tak chcesz to mozesz, ale moim zdaniem lepiej zaczac z nizszego pułapu i powoli zwiekszac, ustawisz sobie odrazu wysoko poprzeczke ze tak powiem to potem ciezko bedzie Ci ją przeskoczyc ;) dlatego powoli zacznij i zwiekszaj i mysle ze lepiej na tym wyjdziesz :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak jeszcze nie ćwiczysz, to przy takim obładowaniu skończysz szybciej niż zaczęłaś. Trening dostosuj do swoich możliwości a nie do myśli, że za chwilę lato, trzeba było myśleć o tym wcześniej i ruszyć dupę we wrześniu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Nie, nie, wcale nie napisałam, że chcę uzyskać świetną sylwetkę do lata, czy jak w najkrótszym czasie, wręcz przeciwnie, chcę aby siłownia była elementem mojego życia, a nie przez dwa czy trzy miesiące. Dopiero zaczynam, stąd nie byłam pewna ile razy w tygodniu najlepiej ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
proponuje zacząć od 3 sesji z umiarkowaną intensywnością, jeżeli wcześniej nie było jakiejkolwiek aktywności.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Okej, dziękuję za rady ;) Zacznę więc tak jak piszecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Mase do Ocenki, Swiezak :)

Następny temat

dieta do oceny/ankieta

WHEY premium