SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
Witam jestem nowy i planuję ułożyć sobie trening na początek (temat odżywiania już opracowałem,dietę mam ułożoną) więc teraz chciałem przejść do tego. A mianowicie jeśli chcę ćwiczyć w domu (do prawdziwej siłowni nie mam dostępu,przynajmniej w najbliższym czasie) a w domu mam dostęp do hantli 2x20kg,ekspandera i drążka. Myślicie że z takim "wyposażeniem" mógłbym coś zacząć ? Łącząc ćwiczenia z treningu Domatora i treningu który znalazłem tutaj (daję link) https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html mogę coś ułożyć ? Tylko czy ktoś mi może podpowiedzieć jak to zrobić ? Które ćwiczenia bd bardziej skuteczne i wydajne ? Na koniec powiem że wcześniej ćwiczyłem ale to było raczej na zasadzie pompek,brzuszków+bieganie takie ćwiczenia żeby być w formie,więc jakąś kondycję mam,tylko nie wiem od czego zacząć. A i oczywiście chodzi mi tutaj o trening na masę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
wklej ankietę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu

Następny temat

FBW na Split 3 dniowy

WHEY premium