SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłowni dla 15latka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
Witam, mam 15lat i piszę do was w sprawie stworzenia lekkiego planu treningowego. Chciałbym ćwiczyć 5-6razy w tygodniu do końca wakacji, kupiłem karnet na siłownie miejską i dlatego chce chodzić codziennie. Jaki polecacie plan ? Bo ja bym wolał powtarzać daną partie np klatke bym robił 2 razy w tyg, bo chodzić 2km żeby zrobić 1 partię to nie za bardzo :)
Jak ktoś ma czas to prosil bym o dokladne rozpisanie planu. Chciałbym na siłowni schudnąć 4 kg i wzmocnić mięsnie.
Wiek:15lat
Wzrost;182cm
Waga:72kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Ćwiczenie każdej parti 2x w tygodniu przy tym stażu nie ma sensu
Poczytaj o treningu FBW lub obwodowym i wypełnij ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
A co do ilośći treningów ? 4-6razy w tyg mogę robić czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
Sprawdziłem trening FBW, ale tam jest tylko 3 dni w tyg. Mógł bym robić 6 razy w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
Jescze zauważyłem fajną zakładke jak dla mnie w Atlasie Ćwiczeń "TRENING NA RZEZBE" co by było dla mnie lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Jak będziesz tyle trenował to się przetrenujesz. Mięśnie potrzebują czasu na regenerację. FBW będzie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Po co chcesz trenować 6 razy w tygodniu. Pamiętaj, że większa ilość treningów, wcale nie równa się z szybszym osiągnięciem wymarzonej sylwetki. 3 treningi siłowe (właśnie w stylu FBW) Ci jak najbardziej wystarczą na tym etapie. Jeśli naprawdę chcesz być tak aktywny i codziennie uczęszczać na siłownię, to dodaj sobie jakiś trening aerobowy na bieżni, rowerku, ... w dni wolne. Możesz też wybrać raz na jakiś czas trening interwałowy. Dostałeś tyle informacji, że teraz zabieraj się do lektury
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 144
Okej, dzieki wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Nie moge spalić tłuszczu

WHEY premium