SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Siłowy Pod Grappling - Filmiki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
Na forum zagościłem dopiero 2 dni temu, ale zdąrzyłem zauważyć, że pojawia się sporo pytań odnośnie treningu siłowego dla zapasów/judo/bjj.
Pozwoliłem sobie założyć nowy temat i wrzucić kilka linków. Jeśli zrobiłem coś nie tak to z góry przepraszam.




USOEC Intense Training Highlight video Greco Roman




Olympic Training Center Greco Roman Team




Siłowy Trening Zapaśników




Wrestling Strength Training




Underground strength training for mma and grappling

Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
niezły materiał, dobre ćwiczenia chociaż na pewno część nie dla początkujących. pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Jakich zapaśników, to ciężarowcy.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Klasycy.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
a to może.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2007-05-09 13:37:20

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 271
wiecej wiecej !~PliX PLIX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 271
???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 384
Pierwszy to rzeczywiście trening klasyków, ale zarówno ten jak i nastepny film byl juz zarzucony prze bodazje b.luka (sorki jesli skaleczylem nick)w temacie piękno zapasów.

Trzeci to raczej nie jest trening zapaśników bo nie sądze aby jakikolwiek trener pozwalal na takie przeciążanie stawów i kręgosłupa ciężarami :) ten czwarty to jakaś porażka... nie mowie że to nic nie daje ale predzej robiąc coś takiego sie połamiesz niż zbudujesz siłę. Poza tym w sportach gdzie potrzebna jest siła jest ona z reguły zapewniana na treningu.

Za to ostatni filmik to coś co można polecić każdemu. Wykonując takie ćwiczenia nieziemsko sie wzmocnisz, zyskasz na sile i kondycji. Warto zauważyć że to nie jest trening idealnie prostymi i wyważonymi hantelkami które latwo jest chwycić. Wiec troche trzeba się napocić.

Może i łapa nie duża - za to wali jak burza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi tam siękojarzy ze strongmanami.. i z ROCKYm :)

ile powino ważyćtakie drzewko?? jego waga na ile powtórzeń max?
takie żebym np 15 razy mógł wycisnąć? pociągnąć? przysiąść? itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 271
drzewno takie calkiem spore musi byc na twoje mozliwosci ale tu nierobisz seri tu chodzi o wytrzymalosc czyli robisz tyle powturzen az niebedziesz molg ani razu .
az miesnie bede strasznie zmeczone i wymeczone ,zeby budowala sie kondycja i wytrzymalosc

a ja ppisze nadal prosze O WIECEJ TAKICH FILMIKOW JESLI TYLKO KTOS MA DO TAKICH DOSTEP PROSZE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok!

ale np jeśli będęmógł zrobić np 100 wykroków to będzie ok? czy lepiej tak dobrać ciężar drzewa, żebym mógł zrobić jedynie 20??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diego Corralales- nie żyje!!!

Następny temat

Worek na low kicki, ale montaż na ziemi jest taki ?

WHEY premium