SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal pro u 17 latka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Siemka mam pytanie czy jakos bardzo negatywnie odbilo by sie na moim zdrowiu gdybym teraz w wieku 17 lat bral np. taki spalacz jak thermal pro czy lipodrene?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Pewnie nie, ale i po co mial bys brac spalacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35799 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263144
Odpuść.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
po pierwsze produkt thermal pro jest watpliwej jakosci+moze miesc dodatek substancji esktra, ktore odbija sie na Twoim zdrowiu.
po drugie jest tyle sposobow na utrate nadmiaru masy tluszczowej, ze spalacz powinien byc ostatnia rzecza po ktora siegniesz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Zdaje sobie z tego sprawe ze jest wiele innych sposobow na utrate tluszczu ale slyszalem ze to dobre spalacze a mi zalezy na szybkim zbiciu wagi. Jestem ciekawy czy moge przez to miec jakies powazne problemy ze zdrowiem poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Mozesz. I mozesz potem miec problemy do konca zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
QbiX89 na przyklad jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
wszelkiego rodzaju dysfunkcje serducha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
A jeszcze mam pytanie nie wiem czy to mit ale kiedys mi sie obilo o uszy ze jak sie bierze mocne spalacze w mlodym wieku to niby pozniej bedzie ciezko zgubic wage czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
widze, ze i tak zrobisz swoje, wiec zyczymy powodzenia, i nos przy sobie kartke z napisem, na SFD.PL odradzano mi branie tego gowna a i tak zrobilem po swojemu, zeby w razie problemoz z watroba, czy jakby ci siadla nerka i ci ja wycieli, nie utozsamali Twojego przypadku z nami.
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcja

Następny temat

Jakie odżywki polecacie ?

WHEY premium