SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested Nutrition - Tested ZMA

temat działu:

Tested Nutrition

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8095

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384


Tested ZMA

Opis
ZMA jest synergiczną kombinacją cynku, magnezu i witaminy B6, podnoszącą poziom hormonów anabolicznych (testosteronu, IGF-1) i zwiększającą siłę mięśni w wyniku treningu siłowego. Nowoczesna formuła wykazuje najlepszą przyswajalności i skuteczności działania: zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego, polepsza jakość snu.
Zalecane dawkowanie

Należy przyjmować 3kap. przed snem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Tested ZMA
Porcja 3kap.
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 90kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Magnez 450mg
Cynk 30mg
Witamina B6 15mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
Używam tego cyklicznie w stałej suplementacji ZMA. Jako uzupełnienie Mg się sprawdza, reszta pewnie też /Zn, B6/ Lepsze spanie, miej skurczy. Siła - raczej nie odczuwalnie. Cena jedna z niższych a poczułem plusy jak włączyłem do użytku.
Dobre dawki w przyswajalnych związkach, taniej niż apteczne ZMA i dawka pełna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2927
Na mnie podziałało tak: +lepszy sen i szybciej zasypiałem, po 30-45 min już po prostu musiałem iść spać.
-paradoksalnie dostałem masakryczne skurcze w nogach i tiki pod oczami (im dalej tym gorzej), pewnie relacja wapń/magnez została zaburzona. myślałem, że może to efekt ciężkiego treningu, picia kawy i brania spalacza jednak po zakończeniu opakowania po tygodniu objawy ustały.

Zmieniony przez - mmankt w dniu 2012-11-15 15:39:19

Don’t back up, your asses to the wall again and
Aren’t you sick of wasting so much time?
And yes it’s true you’re a fool if you think you were born
To be waiting while you’re hating what you’re waiting for

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Tani i skład bardzo dobry.goraco polecam.po co przeplacac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
Uzywam/lem ZMA od Tested'a i Sciteca. Efekty podobne. Z obydwu bylem zadowolony przy czym Tested nizsza cena. Polecam, dobra regeneracja podczas snu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested Nutrition - Tested Burner

Następny temat

Tested Nutrition - Liver Protect

WHEY premium