SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested Nutrition ZMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6157
Witam, zakupiłem sobie dzisiaj powyższe zma, ponieważ chcę poprawić regenerację ze względu, że w czasie szkolnym 7h to jest absolutny max, który moge spać, a troche zmęczenia odczuwam.
Mam tylko pytania co do cynku.. nigdy nie zwracałem na to uwagi, teraz mniej więcej wyliczyłem stosuje ok. 12g +/- więc pytanie brzmi czy mogę do tego dawać te 3 kapsułki, jak jest polecone czy lepiej zredukować na np. 2 ?
Jeszcze jedna rzecz, lepiej przed spaniem bezpośrednio czy min. 30 przed?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie masz niedoborów cynku i przyjmujesz z pozywienia odpowiednią ilość to lepiej nie dawać więcej bo zaburza gospodarkę lipidową (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15727190). Mogłeś kupić sam magnez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6157
Rozumiem, ale zma czytałem, że stosuje w miarę dużo osób tutaj na forum, a wątpie żeby mieli braki, ze względu na to, że mięso, jajka, orzechy lub płatki owsiane bardzo dużo osób ma również w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No stosuje. Sam też stosuję i nie mam problemów z gospodarką lipidową ale tutaj kazdy ćwiczy a to trochę zmienia :) Dałem Ci po prostu informację co powodują duże dawki przyjmowane przez dłuższy okres. Generalnie możesz sobie paczke zjeść i raczej nic Ci się nie stanie. Proponuję 3 tabletki dziennie rozłożone na 3 porcje. Magnez lepiej się wchłania w mniejszych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6157
No ja też ćwiczę oczywiście, ale rozumiem o co ci chodziło, dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra kreatyna

Następny temat

Gainier po treningu

WHEY premium