SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna a efekty!!!!!pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 210
Witam!! Mam pytanie !! jestem przed zakupem tauryny!! chce sie dowiedziec czy pomoze mi tauryna w rozwoju miesni!! cwicze juz 4.5 miesiaca!! intensywnie!! i jeszcze jedno czy po taurynie sie czasem nie chudnie bo w sklepie jest w dziale odchudzajace!! nie chce schudanc!! wiec prosze o pomoc!! co wogole da mi tauryna!!
thx

VeNoM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Witam.
Tauryna dodawana jest obecnie do praktycznie wszystkich staków kreatynowych i warto by była dodatkiem nawet gdy stosujesz samą kreatyną.
Tauryna wpływa korzystnie na gospodarkę węglowodanami, niweluje także oznaki zmęczenia.
Warto też wiedzieć, że jest to chyba najbardziej powszechnie stosowany suplement/aminokwas. Znajduje się ona praktycznie we wszystkich napojach energetycznych. Można ją stosować cały czas, gdyż jest bardzo bezpiecznym dodatkiem. Warto też wspomnieć o jej pozytywnym wpływie na serce i układ krążenia.
Świetnym rozwiązaniem jest dosypywanie jej do napojów i popijanie w czasie treningu. Tauryna jest bezsmakowa i świetnie komponuje się z każdym napojem.
Jest to też bardzo tani aminokwas, naprawdę warto go sprawdzić. Masz tutaj proszek w dobrej cenie: https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Taurine-opis33119.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czyli najpierw kupujesz potem pytasz na co dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
W rozwoju miesni pomoze ci trening i dieta, tauryna spelnia funkcje transportera i antykatabolika, pomaga w koncentracji...jest w dziale odchudzanie - poniewaz dziala antykatabolicznie co zapobiega katabolizmowi podczas diety redukcyjnej
WOW 4.5 miesiaca....to juz az tyle ?:) noo stary .... niezle
Nie liczy sie intenswynie tylko z glowa
Sama tauryna da ci nie zawiele

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zyz wlasnie sama tauryna nie jest ponoc dobrym antykatabolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Faku no spoko napisalem ze sama nie za wiele da jakby nie patrzec nie ma sensu nic brac pojedynczo lepiej laczyc...co prawda wychodzi drozej ale przynajmniej efekty sa
1

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie no to ja sie wlasnie pytam - czy potęguje efekt antykatabolowy z polaczeniui z czyms czy niewile dodaje do tego innego antyktabola bo mam troszke tauryny z krea mi zostalo - ale zadna rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
W ogóle co oznaczają te wykrzykniki i wołanie o pomoc? Jeśli chodzi o za mały wzrost masy, to zapraszam do działu "Odżywianie".

Zmieniony przez - Sierżant99 w dniu 2004-09-04 13:39:12

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Faku - ona spelnia funkcje fajny aminokwas - jesli robisz mase praktycznie zbedny / bo to wychodzi samo z siebie ze na masie dostarczasz odpowiednia ilosc bialka / mozesz ja brac do kreatyny jako transporter - ale po co sie bawic w dodatkowe tauryny jak mozna kupic carbo ja sam ja biore bo jestem na redukcji i nie wiem czy to zasluga bardzo dobrej diety czy tez tego ze biore do niej tauryne ale narazie polecialo mi cos okolo 1 cm tluszczu z lapska na spora ilosc wagi

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz mi na redukcji polecialo z lapy tez 0,5 -1 cm ale to dlateog ze nigdy nie mialem tam tluszczu duzo, a gdzie indziej tak [brzuch, uda]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
a ja wrecz odwrotnie mam sporo jeszcze tluszczu i niech leci w cholere caly odrobie na masowce.....kiedys

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
prawda jest taka, że tauryna najlepiej nadaje sie do clena i efki.. i to jej podstawowe zastosowanie... do kreatynki można tam sobie dodać, ale...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na rzezbe. jakie so najlepsze suple ?

Następny temat

Top Mass / Gainer MCT - obawy

WHEY premium