SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak wyglądam ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 259414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ladnie sog

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
natan sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Natan - bardzo dobra sylwetka - mógłbyś dać coś bez koszulki np bice przodem, abyśmy mogli zobaczyć proporcje. Jest ok, zycze powodzenia w dalszej karierze.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
będzie będzie,wszystko będzie-tylko popracuję jeszcze trochę teraz nad sobą i bedą nowe fotki-za jakieś 4 tyg-dam fotki w każdej pozycji i z treningu też, napewno będą ciekawe

jeszce tylko trochę cm utnę z pasa,troszkę suchego mięska dołożę i powinna być forma życiowajak narazie.hihi
może Uriel Ty wiesz,coś gdzieś jakieś zawody gdzie mógłbym wystartować,pokazać się...


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 2005-09-08 15:54:49

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Słuchaj - tego Ci dokładnie nie powiem - nie znam sie na tym od strony formalnej - bo... napewno musiałbyś składkę członkowską wykupić - być zarejestrowanym, itepe. Trochę tego jest. Nie wiem tez czy chcesz/możesz w Bydgoszczy na Debiutach wystąpić o ile nie wystepowałeś - trudno mi jest powiedzieć... Dzwoń do prezesa polskiego związku i dowiedz się... szczerze akurat tym aspektem sie nigdy nie interesowałem, proponuję poszukać w necie o przyszłych zawodach i wymaganiach dotyczących występu. Napisz do Michaiła tutaj na sfd - on napewno Ci odpowie na te kwestie.

Pozdrawiam.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
sog

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no a jak bedziesz w tej Bydgoszczy to jakby co moge ci pokazac miasto noca bo tak sie sklada ze ja z tej miesciny jestem heh

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygląd mega ,oczywiście sogers

wszyscy tu z bydg. ?? heheh pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
ajak pewnie ze z bydg
jak bede w kraju to na 100% sie wybiore na te debiuty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry materiał na strongmana??

Następny temat

Zmniejszy mi ktos fotę?

WHEY premium