SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam opinii na temat XXL Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Witam. Szukam opinii na temat suplementów firmy XXL Nutrition. Jest to marka która z łatwością kupię w Holandii. Czy ktoś coś o nich słyszał?
Będę wdzięczny za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Znana holenderska firma, ja jednak mieszkając w Holandii zamawiam suple z SFD, wychodzi o wiele taniej.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mialem sporo ich supli. Jakies bialka, zywnosc funkcjonalna, witaminy, jakied pompery, kofeina i nie moge powiedziec ze mi nie pasowaly.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
No ja też zamawiam z SFD nie droga przesylka jest ale chciałem usłyszeć opinię bo chciałbym jednak wypróbować coś z tej firmy z tego względu że znając państwo Holenderskie i ich wymogi to podejrzewam że wszystko musi być znakomitej jakości i tak jak jest na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
XXL robi bardzo fajne produkty jakosciowo suple tez ma dobre, wiec jak cos sobie upatrzyles to z powodzeniem mozesz stosowac swego czasu jako jedyni mieli wieksze ilosci produktow w prochu jak np cytrulina itd
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Super właśnie o taka odpowiedź mi chodziło. Fajnie że marka jest pewna. I wszystko mam na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
nawet ostatnio robia ciekawe gadzety jak chocby ciuchy, czy zegarki sporo maja fajnych produktow, ktorych brakuje na rynku, jak chocby przyprawy do dan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytrulina

Następny temat

Pro Power no anabolic 3.0

WHEY premium