SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy pytanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
Witam. mam takie pytanie stosował ktoś jakieś odzywki po cyklu na sterydach? i jakie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
sprecyzuj pytanie, bo mozna wymieniac i wymieniac jak by sie uprzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
a wiec skonczyłem cykl dopsyć dawno na szuscie i dece.. ale był za krótki szkoda wogle gadać;( teraz wbiłem w siebie 2 ampułke hcg i mam jeszcze 10 clomida :) 10 już zjadłęm.. dorzućic jeszcze jakaś odzywke na odblok? chce sie dobrze odblokować przed nastepnym cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
czyli cykl zrobiles z budy? wiec nie ma co sie suplami podbudowac.

po odbloku zrob badania, testa wolnego, prolaktyny, estradiolu, bedziesz wiedzial w ktorym kierunku isc

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-12-04 18:18:18

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Odzywke na odblok?na odblok masz hcg i clom o ktorych napisales...pozatym jak kolega napisal po odbloku badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
odrazu po odbloku zrobić badania jk najszybciej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
i póżniej mi powiecie co dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
teraz mozesz jedynie co w ciemno sobie cykl na kreatynie zrobic, beta alaninie,
reszta kwestia wynikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
dobrze:) teraz w wtorek wbije ostattnia ampułke hcg i jestem po odbloku:) i moje pytanie jest takie cod alej chce zróbić kolejny porzadny tym razem cykl z dobrymi rozpiskami. Treaz mam zrobić badania do kładnie jakie badnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
TomQ-MAG
czyli cykl zrobiles z budy? wiec nie ma co sie suplami podbudowac.

po odbloku zrob badania, testa wolnego, prolaktyny, estradiolu, bedziesz wiedzial w ktorym kierunku isc

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-12-04 18:18:18

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementów budżet około 500 zł

Następny temat

Gainer dla 15 latka?

WHEY premium