SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sports ONE Super Hard Gainer

temat działu:

Sports ONE

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12000

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



OPIS:

Sports ONE Super Hard Gainer to nowoczesna odżywka węglowodanowo-białkowa, która stworzona została, aby ułatwić przyrosty beztłuszczowej masy ciała - również osobom bardzo szczupłym posiadającym trudności z przybraniem na wadze, ze względu na szybkie tempo przemian metabolicznych i znacznie zwiększone zapotrzebowanie na składniki pokarmowe.

Sports ONE Super Hard Gainer posiada bardzo bogaty i różnorodny skład, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie wymarzonej masy mięśniowej w zdecydowanie krótszym czasie. Został wzbogacony o enzymy trawienne, dzięki którym nie wywołuje uczucia ciężkości.

Sports ONE Super Hard Gainer jest źródłem zróżnicowanych form węglowodanów - zarówno prostych i złożonych, różniących się indeksem glikemicznym (IG) i tempem wchłaniania.

Sports ONE Super Hard Gainer posiada wysoką wartość odżywczą, dzięki zawartości najlepszych rodzajów białek, tj.: koncentrat, izolat i hydrolizat białek serwatki, a także peptydy oraz wolne aminokwasy. Skutecznie wspomaga efektywność procesów anabolicznych i maksymalizuje proces syntezy białek mięśniowych.

Sports ONE Super Hard Gainer zapobiega skutkom katabolizmu i skutecznie przyspiesza proces budowania beztłuszczowej masy ciała.


SPOSÓB UŻYCIA

2 miarki (1 porcja) SUPER HARD GAINERT i ok. 250 - 300 ml zimnej wody lub chudego mleka, zmiksuj używając szejkera. Spożywaj bezpośrednio po przygotowaniu. Przyjmuj 1 - 2 porcje dziennie pomiędzy posiłkami, albo/i po treningu.


SKŁAD

Wielkość porcji - 2 miarki (108g)

Ilość porcji w opakowaniu - 28 (3000g), 46 (5000g)

Skład jednej porcji %pokrywanego dziennego zapotrzebowania*

Kalorie - 422

Kalorie z tłuszczu - 22

Tłuszcze ogółem 2,5g 2%

Węglowodany ogółem: 78g 30 %

Cukry 7g **

Białko 22g 40%

Wapń 44mg 4,4%

Fosfor 39mg 4%

Sód 120mg 5%

Potas 73mg 2,0%

*zapotrzebowanie dzienne wyliczone na podstawie diety o wartości 2000 kcal. możesz mieć większe lub mniejsze zapotrzebowanie na poszczególne składniki w zależności od Twojego kalorycznego zapotrzebowania

**dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

Inne składniki: granulowany kompleks węglowodanów (polimery glukozy) ze zbóż, ultrafiltrowany kompleks białek serwatki, izolat białek serwatki, hydrolizat białek serwatki, kompleks enzymów trawiennych SOE5T (proteaza 1, proteaza 2, amylaza, laktaza, peptizymes SP), naturalne i sztuczne dodatki smakowe, sukraloza, acesulfam potasu.

Typowy profil aminokwasów jednej porcji:

L-alanina 1,20g

L-arginina 0,50g

L-Kwas asparaginowy 1,20g

L-cysteina 0,30g

L-kwas glutaminowy 3,52g

L-glicyna 0,46g

L-histydyna 0,42g

L-izolecyna 1,34g

L-leucyna 2,40g

L-lizyna 2,20g

L-metionina 0,46g

L-fenyloalanina 0,82g

L-prolina 1,62g

L-seryna 1,34g

L-treonina 1,62g

L-tryptofan* 0,54g

L-tyrozyna 0,64g

L-walina 1,52g

*aminokwas naturalnie występujący w białkach


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-21 12:06:46

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2522
Dziwny był. Zjadłem 2 duże puchy. Co ciekawe jako człowiek już nie młody w czasie iedy spożywałem owe cudo czułem się znowu jak 18latek. O tym jak mięso rosło to już nie wspomnę. A potem czar jakby prysnął w momencie zakończenia drugiej puchy. Na 3 nie miałem już ochoty. Gratis jakiś czy co ? Myślałem, że to inne odżywki ale kretkę Vitalmaxa brałem kilka razy i efektów ubocznych nie było. To samo tyczy się dekstrozy i innych, które znam. IMHO jak nic było coś podsypane. Po wpadce z białkami to więcej niż oczywiste.

"NO BRAIN - NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
zjadłem 2 puchy, troszke zalało mnie tłuszczykiem, dla osób chudych polecę, natomiast kto ma tendencje do tycia odradzam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sports ONE Size Factor

Następny temat

Sports ONE AM-Day & PM-Night Protein

WHEY premium