SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spis krakowskich siłowni

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71665

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
SCHWARZ to po drugiej stronie Bora jest mala silownia w podstawowce na oswiecenia , tylko ze tam minusem sa krotkie godziny otwarcia , na twoim kampusie byla silownia polibudy jakis AZS ale nie wiem czy jeszcze jest , tak wiec najlepiej imho wychodzi newton

sagan47 jesli na wyki to najblizsza ci bedzie silownia w piwnicy bloku na azorach jest to jeden z pierwszych blokow od strony białego wiec mialbys bliziutko , klimat dość konkretny , niektorze goscie - poziom mistrzostw swiata w wyciskaniu np obecny na forum Wzorek , w druga strone to masz ZUM na pradniku bialym wchodzie - na terenie basenu clepardii tam klimat lajtowy, osiedlowy

furekx ten sklep jakis czas temu zostal przeniesiony mniej wieej na srodek ulicy dlugiej do oficyny , ale chyba juz padł calkowicie bo widzialem lokal do wynajecia , mysle ze najlepiej bedzie ci podjechac do DH Wanda w nowej hucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
a dokładniejszy adres można prosić i jak z cenami?

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Siłownia TKKF "Azory" Kraków
ul. Stachiewicza 47, 31-328 Kraków

ceny karnetu nie znam

ZUM jest na terenie basenu clepardia na ul mackiewicza

miesiac - 60pln

Zmieniony przez - AXEL97 w dniu 2009-09-08 11:16:44

Zmieniony przez - AXEL97 w dniu 2009-09-08 11:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
Dzieki wielkie, na stronie też nie ma cennika...

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Chłopaki jakaś siłownia w okolicy ul Słomianej tj przy skrzyżowaniu Kapelanka i Monecassino, słyszałem coś siłowni przy Marii Konopnickiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fitness klub dla gejów to jest
dwa kroki na Kordeckiego (pierwsza przecznica w prawo za mostem Grunwaldzkim w stronę Rynku) hardkorową siłownię "Champion"! Polecam, super klimat i możliwość wszechstronnego treningu (mnóstwo hatli, talerzy, gyfów, 2 bramy, dwie sale, worek treningowy, cardio, etc.)


Zmieniony przez - emenems w dniu 2009-09-16 16:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
http://www.silownia-krakow.com/ 

Cwiczy ktos na tej silowni ?

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
A byl ktos w tej nowej silce na Bulwarowej?
Jakies opinie?Jakie ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
był ktoś może na siłowni przy basenie na torze kajakowym na kolnej?

Na ruczaju mamy jakąś kompletną pustynię dobrych miejsc i szukam alternatywy dla miejsc w których bywam - Alstar to tłum ściśnięty na 50m2, a Cascada poraża cenami... Przez dłuższy czas chodziłem na Kalwaryjską do fitnessteam'u, ale przebicie się tam z Kampusu popołudniu graniczy z cudem. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fakt
ruczaj to padaczka z siłką! nie wiem, czemu ktoś jeszcze nie otowrzył klubu
może kiedyś się doczekamy!
polecam Championa na Kordeckiego, dojazd z ruczaju: 114,124,424,128,116 i tramwajami spod tesco 19 i 22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modern JJ w Krakowie

Następny temat

Podnoszenie ciężarów - gdzie w Krakowie?

WHEY premium