SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Tylko dieta wystarczy ? Żadnych dodatkowych ćwiczeń i innej chemii w tabletkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Jeżdżę tak 30km min. dziennie, to wystarcza ?

Zmieniony przez - Jarzuu w dniu 2013-05-05 12:58:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
Dieta to 80% sukcesu byle bilas miales ujemny a cwiczenia (glownie cardio) zwiekszaja twoje zapotrzebowanie na kcal wiec i bedziesz mial wiekszy deficyt kaloryczny

Tutaj policz sobie BMR
(Ile potrzebujesz kcal na dzien orintacyjnie i zetnij z tego 200/300kcal jak nie bedzie efektow to jeszcze troche wiecej)


A tu masz dokladniej o dietach




Zmieniony przez - Ziemiak20 w dniu 2013-05-05 13:01:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
A zażywane przeze mnie środki typu carbonox izostar, które zawierają weglowodany nie przeszkadzają w spalaniu tłuszczu podczas wysiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
Tutaj ci musi ktos bardziej doswiadczony pomoc ja w temacie supli jeszcze dosc zielony jeste wiec nie chce sie w blad wprowadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To sa zwykle wegle, uwzglednij je w bilansie kalorycznym, ale sa one zbedne wiec mozesz odstawic

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Czyli na treningi zamiast carbo moge brać np: wodę smakową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie, zwykla woda. Carbo jak chcesz to wypijaj po treningu.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Czyli ułożyć sobie dietę, która obetnie moje bmr o 300kcal i zamiast carbo woda. Ok jeżeli macie jakieś cenne wskazówki które mi pomogą to liczę ze napiszecie je :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tak, uloz diete, wrzuc do oceny - wody smakowe, soki itp. wyrzuc z diety, zostaw wode, zielona herbate, kawe, mleko, cole czy tam pepsi zero tez mozna, zapomnialem jak sie nazywa ale chodzi mi o to cos co ma 0 kcal

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-05-05 13:44:01

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-05-05 13:44:17

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Pomocy !!! Proszę o odpowiedz

WHEY premium